چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ,23 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴
فرمانده سپاه شهرستان چابهار:
توزیع 2500 سبد کالا در رزمایش کمک مومنانه به مردم حاشیه نشین چابهار
 
محمد علی پوراحمدیان گفت: دو هزار و 500 سبد کالا در رزمایش احسان و همدلی توسط سپاه چابهار با همکاری بنیاد مستضعفان در مناطقه حاشیه نشین در روز عید غدیر توزیع شد.
به گزارش عصرهامون، محمد علی پوراحمدیان؛ فرمانده سپاه چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم بیان کرد: پیرو فرمایشات فرمانده معظم کل قوا در عید سعید قربان و لزوم ادامه حرکت کمک مومنانه بسته های معیشتی در بین مردم حاشیه نشین این شهرستان توزیع شد.
 
وی با اشاره به اینکه این رزمایش با همکاری بنیاد مستضعفان بود افزود: تعداد دو هزار و 500 سبد کالای معیشتی همراه با کارت هدیه بین نیازمندان شهرستان چابهار با کمک بنیاد مستضعفان توزیع شد.
 
فرمانده سپاه چابهار عید غدیر را بزرگترین عید مسلمانان خواند و تصریح کرد: غدیر خم به عنوان نگین همه ارزش‌ها و محور همه زیبایی‌ها است وهر چه ارادت به حضرت علی(ع) و فرزندان ایشان داریم، باید در قالب کمک به هموطنان نشان دهیم و به نوعی ولایت مداری خود را به ظهور برسانیم.
 
 وی با اشاره به شیوع و ادامه دادر بودن ویروس کرونا ادامه داد: بسیجیان در قالب گروه های جهادی با توجه به سخنرانی رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای رزمایش مواسات و همدلی بین فقرا و نیازمندان از ابتدای ماه رمضان رزمایش کمک مومنانه را با هدف کمک به اقشار نیازمند جامعه و افرادی که از شیوع ویروس کرونا آسیب دیدنند در شهرستان انجام دادنند.
 
پوراحمدیان گفت: سپاه پاسداران در عرصه خدمت رسانی به مردم کوتاهی نخواهد کرد و این کمک‌های مومنانه تا ریشه کنی ویروس منحوس کرونا ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۳۹۸


ارسال