يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
خداداد اولیایی گفت: کارکنان مرکزآموزش فنی حرفه ای با تولیدبالغ بر چهار هزار ماسک در کارگاه های این مراکز در دهه امامت و ولایت به مقابله با کرونا شتافتند.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، در این روزهای شیوع کرونا عده‌ای از افراد خیر ، مردم و نهادهای مختلف با راه اندازی پویش های زیبایی چون نذر ماسک، این کالای پر استفاده در روزهای کرونایی را به طور رایگان در اختیار اقشار مختلف و به ویژه قشر محروم و آسیب پذیر قرار می‌دهند و اگر این همدلی ها نبود، میزان خسارتی که بیماری کرونا بر جامعه وارد آورده است، چند برابر بود.

خداداد اولیایی مدیرکل فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان در گفت وگو با زاهدنیوز بیان کرد: کارگاه های تولید ماسک از ابتدای شیوع کرونا در سطح استان فعال شد و بیش از ۷۰۰هزار ماسک در کارگاه های مراکز آموزش فنی و حرفه ای تولید و به صورت رایگان در اختیار مردم به خصوص مردم حاشیه شهر ها قرار گرفته است.

وی افزود: کارکنان مرکزآموزش فنی حرفه ای شهدای وحدت زاهدان و زهک به دلیل افزایش نیاز به ماسک در روزهای شیوع ویروس کرونا، به صورت داوطلبانه و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به کمک مردم آمدند.

وی خاطرنشان کرد: کارکنان فنی و حرفه ای در کارگاه‌های خود با تولید ماسک‌ و کاورهای بهداشتی و همچنین توزیع اقلام بهداشتی، ضمن مشارکت در پویش مبارزه با کرونا ویروس برای رفع بخشی از نیازهای مردم در این حوزه تلاش می‌کنند.

اولیایی تاکید کرد: در این ایام بالغ بر چهار هزار ماسک در کارگاه های مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای وحدت زاهدان و شهرستان زهک با همکاری هیئت امنای مسجد باقرالعلوم زاهدان تولید و در روز عید غیدخم در حاشیه شهر و روستا ها توزیع شد.


انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۵۵۶


ارسال