يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۲
فرمانده حوزه مقاومت بسیج کربلا عنوان کرد؛
جهادگران بسیجی همچنان پای کار مقابله با کرونا هستند/ازتوزیع 400 پرس غذای گرم تا 280 سبد معیشتی در زاهدان
 
احمد شاهرودی گفت: در ادامه رزمایش کمک های مومنانه 160 بسته معیشتی بین نیازمندان مناطق حاشیه نشین زاهدان توزیع شد.
به گزارش عصرهامون،احمد شاهرودی فرمانده حوزه مقاومت بسیج کربلا سپاه ناحیه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز ،بیان کرد:پاسداران و بسیجیان این حوزه مقاومت در کنار سایر نهادها از بدو شیوع ویروس کرونا در کنار مردم حضور داشته و با ضد عفونی کردن معابر، راه اندازی گروه‌های جهادی برای تأمین مواد ضدعفونی کننده و ماسک فعالیت‌های مختلفی را در راستای مقابله با ویروس کرونا انجام داده اند.

وی افزود: در ادامه رزمایش کمک های مومنانه گروه های جهادی این حوزه مقاومت 160 بسته معیشتی را بین نیازمندان مناطق حاشیه نشین زاهدان توزیع کردند، علاوه بر این با ذبح 8 راس گوسفند، 120 کیلو گرم گوشت قرمز در قالب 120 بسته پروتینی بین افراد بی بضاعت توزیع شد.

 

وی خاطرنشان کرد: این کمک های مؤمنانه از سوی خیرین، گروه های جهادی و بسيجيان پایگاه های مقاومت بسیج حوزه کربلا زاهدان به ارزش 232 میلیون ریال تهیه شده است و همچنین 400 پرس غذای گرم توسط گروه های جهادی آماده و در ایام عید غدیر بین نیازمندان توزیع شده است.

شاهرودی تاکید کرد: این روزها بسیجیان و پاسداران در کنار دیگر گروه های جهادی همچون سال‌های دفاع مقدس برای یاری رساندن به مردم پای کار آمده اند و در خط مقدم مقابله با کرونا فعالیت می‌کنند و تا پایان این بیماری در کنار مردم خواهند بود.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۵۵۷


ارسال