يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۴
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار خبر داد:
توزیع بسته های معیشتی هلال احمر بین نیازمندان روستای رمین
 
محمدرضا وظيفه دان شهركي از توزیع ۵۰ بسته سبد غذایی هلال احمر در بین نیازمندان روستای رمین خبر داد.
به گزارش عصرهامون، محمدرضا وظيفه دان شهركي؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: 50 بسته معیشتی توسط خانه هلال رمین و جمعیت هلال احمر بندر چابهار در میان افراد متاثر از ویروس کرونا توزیع شد.
 
وی با اشاره به اینکه بخشی از مشاغل در زمان شیوع ویروس کرونا دچار مشکل شده اند، افزود: این بسته‌های معیشتی به افرادی تعلق می‌گیرد که کارمند یا مستمری بگیر نیستند و تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی هم قرار ندارند.

رئیس هلال احمر شهرستان چابهار ارزش ریالی جمعا ۲۵۰ میلیون ریال و شامل اقلام ضروری برشمرد و تصریح کرد: از کمک‌های مردمی و با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان برای تامین این بسته‌ها در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای شروع شیوع کرونا به صورت تدریجی بسته‌های معیشتی در شهرستان توزیع شده است، گفت: توزیع این بسته‌های کمکی تا پایان بیماری کرونا ادامه دارد.
 
شهرکی با بیان اینکه هلال احمر بازوی کمک رسانی به آحاد جامعه و خدمت صادقانه به مردم است، خاطرنشان کرد: هدف از انجام خدمات، کمک رسانی و آموزش جوانان و داوطلبان، شناساندن هرچه بهتر و بیشتر جمعیت هلال احمر به جامعه است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۶۱۸


ارسال