يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷
در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر زابل مطرح شد؛
فضاسازی جامعه برای ایام محرم باعث زنده نگه داشتن ارزش ها خواهد شد/امر به معروف و نهی از منکر لازمه استجابت دعا است
 
جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور اعضا ، رئیس و دبیر این ستاد در مصلی المهدی (عج) زابل برگزار شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛در این جلسه حجت الاسلام علی اکبر کیخا رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر زابل گفت: امر به معروف و نهی از منکر لازمه استجابت دعا است.

وی افزود: تمام ظرفیت های موجود درشهرستان اگر به صورت یک طرح واحد بکارگری شود می توانیم فعالیت های خوبی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان داشته باشیم.

همچنین سرهنگ سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در این جلسه بیان داشت: تمام عملیات های رزمندگان اسلام در جبهه جنگ و همچنین در بحث به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی برگرفته از عاشورای حسینی (ع) بوده است.

وی تشکیل کارگاه های آموزشی امر به معروف و نهی از منکر را بسیار الزامی دانست و افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی باعث آشنایی افراد جامعه با اهداف امر به معروف و نهی از منکر خواهد شد.

سنچولی تصریح کرد: با رسیدن ایام محرم فضا سازی ادارات و همچنین اماکن عمومی باید در دستور کار قرار گیرد چرا که با این فعالیت می توانیم ارزش ها را زنده نگه داریم ، و به نسل های بعدی منتقل کنیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر همچنین بیان داشت: تذکر لسانی یک وظیفه همگانی است که باید در مقابل حرکات ناشایست افراد جامعه به انجام برسد.

وی ادامه داد: البته شیوه های تذکر لسانی نیز باید به طوری باشد که اثر گذاری بالایی داشته باشد و فرد را دلخور و یا ناراحت نکند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۶۳۶


ارسال