شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ,26 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۷
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
درگیری مسلحانه پلیس جنوب شرق با 2 باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر/ سرکرده تیم زورگیری در پایانه میلک دستگیر شد
 
سردار احمد طاهری از درگیری مسلحانه پلیس جنوب شرق با 2 باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر خبر داد.
سردار احمد طاهری، جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های "سیب و سوران " و " خاش "، طی 2عملیات جداگانه و موفقیت آمیز و پس از درگیری چند ساعته با 2 تیم از یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی، ضمن به هلاکت رساندن یک قاچاقچی و دستگیری 3 سوداگر مرگ در مجموع مقدار یک تن و 36 کیلو  و 700گرم مواد افیونی از نوع  تریاک را کشف کردند.

وی ادامه داد: در این 2 عملیات یک دستگاه وانت تویوتا و 2 دستگاه پژو 405 توقیف و 2 قبضه سلاح کلاش بهمراه مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

این مقام مسئول در ادامه با بیان این که با تلاش ماموران انتظامی شهرستان هیرمند سرکرده و عضو اصلی یک باند زورگیری در پایانه مرزی میلک دستگیر شد، افزود: اعضای این باند با شیوه و شگرد خاص به صورت شبانه با تهدید سلاح سرد از رانندگان خودروهای سنگین، اقدام به زورگیری می کردند.

طاهری اضافه کرد: همچنین با تلاش ماموران انتظامی شهرستان هیرمند سرکرده و عضو اصلی یک باند زورگیری در پایانه مرزی میلک دستگیر شد، اعضای این باند با شیوه و شگرد خاص به صورت شبانه با تهدید سلاح سرد از رانندگان خودروهای سنگین، اقدام به زورگیری می کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۶۴۲


ارسال