يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ,27 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۵
مدیرعامل خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان خبر داد؛
آیین بزرگداشت روز خبرنگار و اختتامیه ششمین جشنواره مطبوعات سیستان و بلوچستان
 
محمد هادی طهرانی مقدم گفت: آیین بزرگداشت روز خبرنگار و اختتامیه ششمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری سیستان و بلوچستان امشب برگزار می شود.
محمد هادی طهرانی مقدم، مدیرعامل خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: بنابراین این مراسم همزمان ساعت 20 امشب؛ 23 مرداد ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز در مجتمع فرهنگی هنری اشراق برگزار می شود.

وی با اشاره به اختتامیه ششمین جشنواره مطبوعات سیستان و بلوچستان اضافه کرد: این جشنواره در 2 بخش اصلی و ویژه برگزار شد که شرکت کنندگان در بخش ویژه آثارشان را در حوزه های ایثار، شهادت و جبهه مقاومت با تاکید بر شهادت حاج قاسم سلیمانی و معرفی ظرفیت های نهفته استان به دبیرخانه ارسال کردند.

این مقام مسئول اضافه کرد: بخش ویژه این جشنواره نیز در بخش گزارش خبری، توصیفی، تحلیلی و ویدئویی، خبر، یادداشت و سرمقاله، مصاحبه تفضیلی، عکس، تیتر، طراحی و صفحه آرایی، طنز و کاریکاتور، پوستر و اینفوگرافیک برگزار  و داوری ها در تهران توسط اساتید برجسته حوزه رسانه و مطبوعات انجام شده است.

طهرانی مقدم اضافه کرد: تجلیل از برگزیدگان ششمین جشنواره مطبوعات، خبرنگاران دفاع مقدس و پیشکسوتان این عرصه و اعضای سابق هیئت مدیره خانه مطبوعات به همراه 150 نفر از خبرنگاران عضو این خانه که اطلاعیه شماره دو  را رعایت کرده اند از جمله برنامه های این مراسم است.

وی در پایان از عزیزان خبرنگار خواست با رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم حضور یابند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۶۵۵


ارسال