معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل:

3 هزار مرکز توزیع مواد غذایی در شمال سیستان و بلوچستان مورد بازدید قرار گرفت/مراکز متخلف پلمپ شدند

23 مرداد 1399 ساعت 23:44

جواد اکبری زاده گفت: در راستای اجرای مرحله دوم گام سوم رزمایش مبارزه با کرونا ویروس حدود سه هزار از مراکز توزیع مواد غذایی منطقه سیستان مورد بازدید قرار گرفت.


به گزارش عصرهامون؛ جواد اکبری زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: در راستای اجرای مرحله دوم گام سوم رزمایش مبارزه با کرونا ویروس تعداد ۷۰ اداره سطح حوزه سیستان مورد بازدید و بازرسی قرار گرفت.

وی افزود: همچنین در همین راستا حدود سه هزار از مراکز توزیع مواد غذایی نیز مورد بازدید قرار گرفته است که در این بین تخلفات آنها ثبت و برخورد لازم از جمله پلمپ این مراکز به انجام رسیده است.

اکبری زاده بیان داشت: با اداراتی که همچنین توصیه های بهداشتی را نادیده گرفته بودند نیز برخورد لازم از طریق نهاد های سیاسی انجام گرفته است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل بیان داشت: سامانه ۱۹۰ پل ارتباطی مردم و معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل است که مردم می توانند تخلفات بهداشتی ادارات و سایر مراکز را گزارش دهند.



انتهای پیام/


کد مطلب: 128662

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/128662/3-هزار-مرکز-توزیع-مواد-غذایی-شمال-سیستان-بلوچستان-مورد-بازدید-قرار-گرفت-مراکز-متخلف-پلمپ-شدند

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/