جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ,24 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۹
فرماندار شهرستان دلگان:
توافق امارات با رژیم صهیونیستی، هدیه انتخاباتی حکام عرب به ترامپ است
 
مجتبی شجاعی گفت: توافق امارات با رژیم صهیونیستی، هدیه انتخاباتی مرتجعین و حکام خلیج فارس به رئیس جمهور آمریکا است.
به گزارش عصر هامون، مجتبی شجاعی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: توافق ننگین اخیر مرتجع منطقه ای با رژیم اشغالگر، چیز تازه ای نیست، این پیوند سالها است بین صهیونیستها و منحرفین و مرتجعین بوده‌، فقط باید تحلیل شود پشت اعلام علنی این توافق شرم آور، اینبار چه دسیسه ای پنهان شده است.

فرماندار شهرستان دلگان افزود: امارات میداند وزن سیاسی و نظامی ندارد و نخواهد داشت ، لذا به نظر میرسد این‌ توافق هدیه انتخاباتی مرتجعین به ترامپ و مزد ترس بوده است.

وی عنوان کرد: هدیه ای که آمریکاییها به مثابه ریسمان نجاتی در مرحله حساس کنونی که مملو از خطرات در عرصه سیاست داخلی و موج اعتراضات مردمی به نژادپرستی در آمریکا و کاهش مقبولیت ترامپ است استفاده می‌کند، ریسمانی کهنه است که هر ازگاهی برخی از کشورها با این ریسمان وارد چاه می شوند و خود را برای همیشه غرق می کنند.

شجاعی تصریح کرد: ترامپ و انهایی که خود را در توافق صلح بین اسرائیل و امارات سهیم میدانند به خیال باطل ، تصور می‌کنند به این شکل می‌توانند باعث شکل گیری جبهه قویتری مقابل نهضت و جبهه مقاومت منطقه گردند که قطعا این هدف محقق نمیگردد.

فرماندار شهرستان دلگان خاطرنشان کرد: مقاومت به رهبری جمهوری اسلامی ایران ، طبیبی بر بالین خسته ، جنگ زده و طوفانی منطقه و خاورمیانه است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۷۵۱
مرجع : عصرهامون


ارسال