سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ,21 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۴
امام جمعه بخش جلگه چاه هاشم بیان کرد؛
شکست تحقیرآمیز و مفتضحانه آمریکا در شورای امنیت
 
حجت الاسلام والمسلمین نظر بامری گفت: شکست مفتضحانه آمریکا و سردمدارانش در شورای امنیت در تاریخ این کشور کم سابقه و حتی بی سابقه است.
به گزارش عصر هامون به نقل از صدای بلوچ، حجت الاسلام والمسلمین نظر بامری در خطبه های نماز جمعه این هفته بخش جلگه چاه هاشم دلگان با اشاره به فرارسیدن ایام محرم، گفت: امام حسین (ع) در راه دفاع از اسلام و همچنین احیا فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر به شهادت رسیده است.

وی ادامه داد: امام حسین (ع) در وصیتشان به محمد حنفیه به آن اشاره کردند:« من نه از روی خودخواهی و یا برای خوشگذرانی و نه برای فساد و ستمگری از شهر خود بیرون آمدم،بلکه هدف من از این سفر امر به معروف و نهی از منکر و خواسته ام از  این حرکت اصلاح مفاسد است و احیای سنت و قانون جدم رسول خدا(ص) و راه و رسم پدرم علی بن ابیطالب (ع) است».

امام جمعه بخش جلگه چاه هاشم با اشاره به فرارسیدن روز جهانی مساجد، عنوان کرد: در ۳۱ مرداد سال 1348 در چنین روزی مسجدالاقصی که قبله اول مسلمین جهان است توسط صهیونیست ها به آتش کشیده شد که به همین دلیل، به نام روز جهانی مساجد نامگذاری شده است.

حجت الاسلام بامری در ادامه به تحقیر آمریکا در سازمان ملل در پرونده کشورمان اشاره کرد و افزود: ۲۴ مرداد امسال، در اتفاقی بی سابقه بود که پیشتر هرگز رخ نداده بود، آمریکا پیش چشم جهانیان در خصوص پرونده ایران تحقیر شد.

وی خاطرنشان کرد: شکست مفتضحانه آمریکا و سردمدارانش در شورای امنیت در تاریخ این کشور کم سابقه و حتی بی سابقه است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۹۲۳
مرجع : عصرهامون


ارسال