چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ,20 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴
با حضور معاون وزیر کار صورت گرفت؛
افتتاح اولین مجموعه آب درمانی سیستان و بلوچستان/نسخه ای که برای تسکین آلام بیمارن ضایعه نخاعی پیچیده شد
 
اولین مجموعه آب درمانی سیستان و بلوچستان با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زاهدان به بهره برداری رسید.
به گزارش عصرهامون، علی اصحابی معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید کشور در مراسم افتتاح این طرح گفت: این مجموعه آب درمانی برای فعالیت خود، میزان 250 میلیون تومان تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید دریافت کرده که از محل تفاهم نامه این صندوق با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه با اجرای این طرح 5 جوان جویای کار شاغل شدند، افزود: یکی از اهداف این تفاهم نامه، توسعه بازار کار است، به همین منظور به کسب و کار های نوین و  مشاغلی که برای ارائه خدمات به قشر مختلف جامعه فعالیت دارند، تسهیلات ارائه  می شود که در سیستان و بلوچستان این گونه طرح ها به خوبی حمایت شده است.

نجمه بندانی، فیزیوتراپیست و مدیر این مجموعه آبی هم گفت: پیش از این برای درمان و تسکین درد بیمارن به خصوص افرادی که دچار ضایعه نخاعی می شدند، از روش های محدودی استفاده می شد که با راه اندازی این مجموعه، این بیماران می توانند با بروز ترین تجهیزات آب درمانی، معالجعه شوند.

وی گفت: این مجموعه در سه طبقه شامل سالن آب درمانی با چهار استخر مجزا، سالن بدن سازی با تجهیزات کامل و سالن ورزش های هوازی راه اندازی شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۶۷۱


ارسال