شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ,26 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵
مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان مطرح کرد؛
رژیم صیهونیستی در پشت پرده گستاخی نشریه هتاک فرانسوی است/شعار آزادی بیان در اروپا‌ شعاری بیش نیست
 
مولوی عبدالغنی دهانی گفت: آزادی بیان در اروپا‌ تنها یک شعار و نوعی نژادپرستی و دیکتاتوری است اما اصل آن با توهین به مقدسات ادیان الهی تفاوت دارد.
به گزارش عصرهامون، مولوی عبدالغنی دهانی مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: گرایش روز افزون مردم در جوامع غربی به اسلام باعث وحشت سران کشورهای اروپایی و به خصوص فرانسه  شده است.

وی افزود: آمار بالای چاپ قرآن در فرانسه و افزایش نامگذاری فرزندان به نام محمد، زمینه ساز هراس دنیای غرب شده و سعی دارند چهره رئوف اسلام را مخدوش کرده و تصویری غیر واقعی از آن به جهانیان ارائه دهند که ایجاد و حمایت از گروه تروریستی داعش در همین راستا بود تا چهره ای دروغین و خشم از این دین الهی ارائه دهند.

وی خاطرنشان کرد: این نشریه هتاک تاکنون چندین‌ بار به مقدسات مسلمان توهین کرده و سعی دارد پیامبر اکرم(ص) را فردی‌ خشن جلوه دهد که با زور شمشیر مردم را به دین اسلام وادار کرده است.

مولوی دهانی تاکید کرد: همه ادیان آسمانی نزد مسلمان‌ محترم هستند اما دموکراسی مدنظر کشورهای اروپایی نوعی شعار است وظیفه همه‌ مردم و مسلمانان  جهان است که موضعی صریح و علنی در قبال این گستاخی بگیرند.

این مدرس اهل سنت اذعان کرد: آزادی بیان در اروپا‌ تنها یک شعار و نوعی نژادپرستی و دیکتاتوری است اما اصل آن با توهین به مقدسات ادیان الهی تفاوت دارد، رهبر انقلاب این حرکت سخیف را محکوم کردند و همان طور که ایشان به درستی تحلیل کردند فرانسه و بسیاری از سران کشورهای اروپایی از رژیم صهیونیستی دستور می گیرند و یهودیت و رژیم صیهونیستی سرمایه داران بزرگی هستند کشورهای اروپایی را مدیریت می کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۶۷۸


ارسال