شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ,26 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۵
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار خبر داد:
پلمپ مرکز غیر مجاز لیزر در چابهار/ با افراد خاطی بدون هیچگونه اغماضی برخورد می شود
 
مهدی میرادی گفت: یک مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در چابهار توسط کارشناسان نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان پلمپ شد.
به گزارش عصرهامون، مهدی میرادی؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: مرکز لیزر غیر مجاز که توسط فردی فاقد صلاحیت حرفه ایی در شهرستان چابهار فعالیت داشت با اخذ دستور قضایی از اداره تعزیرات حکومتی شهرستان توسط کارشناسان نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار و  پلیس اماکن تعطیل و پلمپ شد.

وی افزود: محل مذکور یک مرکز غیرمجاز در زمینه لیزر پوست و زیبایی بود که بعلت دارا نبودن مجوزهای رسمی و قانونی پلمپ شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار تصریح کرد: انجام لیزر فقط یک تکنیک نیست و نیاز به اطلاعات وسیعی در زمینه بیماری های پوست دارد و طبق قوانین وزارت بهداشت صرفا متخصصین و پزشکان در حوزه جراحی پلاستیک امکان انجام چنین خدماتی را دارند.

وی ادامه داد: همانطور که مشاهده شده افرادی با کمترین سطح دانش و حتی در آرایشگاه ها، در این حوزه‌ ورود کرده و گاهی آسیب‌های جبران‌ ناپذیری به سلامت مردم وارد می کنند.

میرادی گفت: واحد نظارت بر درمان این شبکه با جدیت بر ارائه خدمات درمانی در محدوده تحت پوشش نظارت دارد و هیچگونه تعارفی در برخورد با کسانی که منافع اقتصادی خود را بر سلامت مردم ترجیح میدهند نخواهد داشت.

وی اذعان کرد: تاکید می شود شهروندان تنها از طریق مراکز دارای مجوز اقدام به دریافت خدمات مورد نیاز خود کنند و از مراجعه به مراکز غیر مجاز جداً خودداری و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق مراجعه حضوری به واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار و یا با شماره  (۳۵۳۳۸۴۶۴) تماس حاصل کرده تا در کمترین زمان ممکن با آن افراد بر اساس قانون برخورد قاطعانه شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار در پایان ضمن تقدیر از همکاری اداره تعزیرات حکومتی شهرستان چابهار و پلیس اماکن خاطرنشان کرد: به منظور حفظ سلامت شهروندان، بازدید های مشترک همچنان ادامه دارد و با افراد خاطی نیز برابر قانون برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۶۹۱


ارسال