شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ,26 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۲
امام جمعه چابهار در تجمع اعتراض محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم مطرح کرد:
کشورهای غربی؛ مهد اسلام ستیزی در جهان/ ناتوانی در برابر منطق دین محمدی(ص) منشا دشمنی آنها است
 
حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد موسوی گفت: کشورهای اروپایی و غربی در طی یک قرن اخیر مهد اسلام ستیزی و اسلام هراسی در جهان بودند.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد موسوی؛ امام جمعه شهرستان چابهار در تجمع اعتراض محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اسلام(ص) بیان کرد: آن‌هایی که دم از اسلام می‌زنند و در این راه و به راحتی به مسلمانان اهانت می کنند و غرب و هم پیمانانش را یاری می کنند عامل اصلی این اهانت‌های وقیحانه و بی شرمانه به مقدسات هستند.
 
وی افزود: امروز با بیداری مسلمین شر این افراد از سر اسلام کم خواهد شد و آن‌هایی که همه امکاناتشان را برای ضربه زدن به اسلام و اهانت به مقدسات اسلام به کار گرفتند بدانند نابودیشان نزدیکتر و انسجام مسلمانان قوی‌تر خواهد شد.
 
امام جمعه چابهار با اشاره به اینکه دشمنان با این اهانت‌ها به دنبال ایجاد اختلاف در منطقه و عادی سازی چنین رفتار‌هایی هستند تصریح کرد: هشیاری به چنین مسائلی وظیفه اصلی مسلمانان جهان است و باید با این رفتار‌ها برخورد دشمنانه داشته باشیم.
 
وی با بیان اینکه دشمنان اسلام توانایی مقابله با قرآن را ندارند و مجبور به توهین و مخالفت شده اند گفت: امروز انسان ها در حال بازگشت به فطرت خویش هستند و گرایش جوانان غرب به اسلام از آثار نامه مقام معظم رهبری به آنان است.
 
حجت الاسلام موسوی گفت: غرب همیشه با تربیت و ترغیب نیروهایی درصدد نابود کردن دین مبین محمدی(ص) و ملت مسلمان هستند تا دیگر شاهد رنگ و بوی اسلامی در هیچ نقطه ای نباشند.
 
وی خاطرنشان کرد: قطعا این اقدام در راستای تخریب چهره نورانی و دلنشین پیامبر اکرم (ص) بوده که منشا دشمن های آنها عدم توانایی مقابله با منطق های مستحکم و قاطعانه دین اسلام می باشد که آنها را عاجز و ذلیل کرده است.
 
در  این اجتماع، شرکت کنندگان با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، « مرگ بر اسرائیل»، «آمریکا و اسرائیل دشمن دین و قرآن» اقدام هتاکانه دشمنان نسبت به مقدسات اسلام و ساحت مقدس پیامبر اکرم را محکوم کردند.
 
این مراسم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

 انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۶۹۲


ارسال