چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ,20 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی گفت: اقدام خبیثانه فرانسه در اهانت به ساحت پیامبر نشانه ضعف و ناتوانی آنان در مقابل اسلام راستین است.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه این جسارت به مقدسات اسلام نشان از عمق عداوت دشمنان اسلام و استکبار جهانی به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام(ص) است بیان کرد: دشمنان با عناوین مختلف و با طراحی توطئه‌ به بهانه آزادی بیان به مقدسات مسلمانان اهانت می‌کنند که باید مسلمانان نسبت به این ترفندها هوشیار باشند.
 
وی افزود: دولتمردان غربی به بهانه آزادی بیان نه تنها مانع از بروز چنین توهین‌هایی نمی شوند بلکه از آن حمایت هم می‌کنند، در حالی در همین کشورها صحبت علیه هلوکاست یا منافع رژیم صهیونیستی نتیجه ای جز محاکمه و مجازات نخواهد داشت.
 
خطیب جمعه چابهار، اسلام را دین رحمت و مهربانی دانست و افزود: این حرکت، اقدامی است که دشمنان اسلام برای مقابل هم قرارگرفتن ادیان و مذاهب آسمانی طراحی کرده‌اند.
 
وی با بیان اینکه اهانت های اخیر در راستای این قبیل توطئه های دشمنان است، ادامه داد: مسلمانان باید با هوشیاری و اتحاد در مقابله با توطئه های دشمنان متحد شوند.
 
حجت الاسلام موسوی با تاکید بر اینکه تاکنون تمام نقشه های دشمن برای تسلط بر جهان اسلام ناکام مانده‌است، تاکید کرد: یمن، لبنان و سوریه سال‌هاست که زیر هجوم حمله سنگین دشمن قرار دارند و در سایر کشورهای اسلامی نیز هر چه تلاش کردند نتوانسته اند به اهداف خود برسند و این موجب شد تا بغض و نفرت خود از این مکتب الهی را به گونه‌ای نشان دهند.
 
وی گفت: در طول تاریخ شیعه استکبار ستیز بوده و استبدادستیزی روحانیت در صد سال اخیر کاملا مشهود بوده و گرچه تلاش دارند این عظمت را خدشه دار کنند.
 
امام جمعه چابهار با اشاره به اقدامات اخیر رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این حرکت رئیس مجلس که مثل یک رزمنده با لباس ساده برای نظارت میدانی به مناطق محروم سفر می کند بسیار ارزشمند است تا از نزدیک شاهد اجرای قوانین و رسیدگی به محرمان باشد.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۶۹۹


ارسال