سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ,29 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۱
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ایرانشهر خبر داد:
پرداخت تسهیلات بانکی به مشاغل آسیب دیده از کرونا/دنبال کردن هدف واحد، مهم ترین مزیت شرکت های تعاونی است
 
خلیل احمد سلامی گفت: دولت به بنگاه‌های اقتصادی که از شیوع ویروس کووید_19 دچار خسارت شدند، تسهیلات بانکی با نرخ سود 12 درصد پرداخت می کند.
به گزارش عصرهامون؛ خلیل احمد سلامی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: انباشت سرمایه های اندک و انجام کارهای بزرگ به صورت خرد جمعی، ملموس و قابلیت دسترسی، واقع بینانه بودن اهداف تشکیل تعاونی ها، دنبال کردن هدف واحد توسط اعضای شرکت های تعاونی، از مهم ترین مزیت های بخش تعاون هستند.

وی افزود: همچنین حمایت‌های دولتی جهت شکل گیری طرح ها به صورت تعاونی، دسترسی و رسیدگی آسان به تخلفات احتمالی مالی و حق رأی برابر و مساوی بین اعضای شرکت ها که زمینه انحصار طلبی و اقتدارگرایی را از بین می برند از دیگر ویژگی های تعاون می توان نام برد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایرانشهر ادامه داد: سیاست های فعال بازار کار، طرح یارانه دستمزد، طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی و طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی از برنامه های دولت در سال جدید برای حمایت از شکل گیری سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال مولد و پایدار هستند.

سلامی در پایان خاطر نشان کرد: دولت جهت حمایت از بنگاه‌های اقتصادی که از شیوع ویروس کووید_19 دچار خسارت شدند، تسهیلات بانکی با نرخ سود 12 درصد پرداخت می کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۷۷۷


ارسال