چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ,1 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۵
رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر خبر داد:
اجرای طرح ملی نذر آب ۳ در روستاهای محروم سیستان و بلوچستان/تیم های پزشکی قم و گیلات به یاری محرومان جنوب شرق شتافتند
 
محمد رضا کرد گفت: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان های قم و گیلان به منظور اجرای طرح نذر آب ۳ در روستاهای محروم شهرستان ایرانشهر در جهت ارائه خدمات پزشکی رایگان اعزام شدند.
به گزارش عصرهامون محمدرضا کرد، رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: کاروان سلامت، نذر آب ۳ از استان های قم و گیلان طی سه روز گذشته وارد شهرستان شدند و در دو روز گذشته در مرکز خدمات جامع سلامت روستایی ابتر، این منطقه به ویزیت و توزیع رایگان دارو در بین مردم اقدام کردند.

وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: تیم پزشکی متخصص و فوق تخصص جمعیت هلال احمر استان های قم، گیلان در قالب اجرای طرح ملی نذر آب ۳ حضور دارند که شامل دندانپزشک، پزشکان متخصص و فوق تخصص های رشته های مختلف می باشند.

رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر ادامه داد: این کاروان که به مدت ۴ روز در مرکز خدمات جامع سلامت روستایی ابتر مستقر می باشند و در تخصص های مامایی، دندانپزشکی، داخلی، آنکولوژی، اطفال، زنان و ریه بیماران بی بضاعت را به صورت رایگان ویزیت می کنند.

وی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این قبیل طرح ها در مناطق کمتر توسعه یافته، عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم در مدت ۴ روز در جهت ارتقاء شاخص های سلامت مردم روستایی گام های موثری برداریم.

کرد در ادامه، تصریح کرد: اجرای طرح سلامت نذر آب ۳، تا روز جمعه ۲۸ شهریور در روستای ابتر ادامه دارد و در دو شیفت صبح و عصر پزشکان متخصص و فوق تخصص متعدد به صورت رایگان به ویزیت بیماران کم توان و بی بضاعت می پردازند.

گفتنی است؛ روز گذشته ابوذر کوثری، معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر از محل اجرا طرح نذر آب ۳ در مرکز جامع سلامت روستا ابتر این شهرستان سرکشی و بازدید به عمل آورد و در طی بازدید انجام شده با اهداء شاخه گل و عرض خسته نباشید از زحمات پزشکان تشکر کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۸۵۳


ارسال