در معرفی شهدا کوتاهی کرده‌ایم

27 شهريور 1399 ساعت 23:05

رئیس صدا و سیما در رونمایی از آثار تولید‌شده رادیویی به مناسبت پاسداشت مقام شهید، گفت: زندگی شهدا در سازندگی نسل و جوانان ما مؤثر است، حتما در این زمینه کوتاهی کرده‌ایم و امیدواریم از این پس این حق را ادا کنیم.


به گزارش عصرهامون، به نقل از کارگر آنلاین : عبدالعلی علی‌عسکری در آیین رونمایی از آثار رادیویی پاسداشت مقام شهید با اشاره به اینکه در معرفی شهدا کوتاهی کرده‌ایم، تأکید کرد: ایران توانست ایستادگی‌اش را اثبات کند.

قله این عظمت و ایستادگی در وجود مردانی بود که به جبهه‌ها رفتند و مردمی که با بصیرت و دانش سختی‌ها را تحمل کردند. همان شهدایی که از همه دلبستگی‌های‌شان دل کندند و به جبهه‌ها روانه شدند.

چقدر مشکل است ترسیم آن شرایط و کسی نمی‌تواند همه ابعاد آن لحظات را که آنها نترسیدند و به شهادت رسیدند، نمایش دهد.

زندگی شهدا در سازندگی نسل و جوانان ما مؤثر است و اگر بتوانیم این زندگی را به عنوان اسوه‌های این ملت معرفی کنیم، در زندگی دختران و پسران ما مؤثر است.

ما حتما در این زمینه کوتاهی کرده‌ایم و امیدواریم از این پس این حق را ادا کنیم. حمید شاه‌آبادی، معاون صدا نیز در این مراسم با اشاره به اینکه شهدا سرمایه و نماد قدرت کشور ما هستند، گفت: شاخصه قدرت، دیگر سلاح و انبار مهمات نیست؛ امروز برای دنیا ثابت شده است که شهدا سرمایه و نماد قدرت کشور ما هستند.

ما اندیشه شهادت‌طلبی قدرت خود را به دنیا نشان دادیم. آنچه در رادیو ما را بر آن داشت که این پاسداشت را به گونه‌ای دیگر رقم بزنیم، احساس تکلیف بود و شرایط حساسی که کشور با آن رو‌به‌رو است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 129867

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/129867/معرفی-شهدا-کوتاهی-کرده-ایم

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/