چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ,21 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۶
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان خبر داد؛
راهیابی 2 اثر کانون پرورش فکری به جشنواره‌ی بین‌المللی تهران- مبارک
 
معصومه هادی گفت: 2 اثر نمایشی مربیان کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان در بخش کودک و نوجوان (صحنه‌ای) هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک پذیرفته شدند.
معصومه هادی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: هیئت ‌انتخاب متشکل از شادی پورمهدی، ماندانا کریمی و حسین فدایی‌حسین در بخش نمایش‌های صحنه‌ای «ویژه مخاطب کودک و نوجوان» پس از ارزیابی ۹۷ نمایش‌نامه و طرح متقاضی حضور در این بخش و بررسی طراحی عروسک‌ها و ایده‌های اجرایی، دو اثر از تولیدات مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان را برای مرحله ارزیابی اجرایی معرفی کردند.

وی ادامه داد: بر این اساس نمایش‌های «نقش زندگی» به نویسندگی و کارگردانی مهدیه زراعتی و «بی‌بی و باد ناقلا» به نویسنگی و کارگردانی فهیمه مهردل، مربیان فرهنگی مرکز فرهنگی‌هنری شماره یک زاهدان در بخش کودک و نوجوان هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک پذیرفته شدند.

این مقام مسئول با بیان این که گروه‌های پذیرفته شده در این مرحله تا ۱۰ آذر امسال برای تولید و آماده‌سازی اثر خود فرصت دارند، اضافه کرد: هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران- مبارک اسفند امسال در تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۸۶۹


ارسال