شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۵
رئیس هیئت دوومیدانی خبر داد؛
برترین های دوومیدانی منطقه 2 سیستان و بلوچستان مشخص شدند
 
ایرج رستم زهی از برگزاری رقابت های دوومیدانی منطقه ۲ سیستان و بلوچستان در زاهدان و معرفی نفرات برتر این دوره خبر داد.
ایرج رستم زهی، رئیس هیئت دوومیدانی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: اولین مرحله مسابقات دو و میدانی منطقه ۲ سیستان و بلوچستان با حضور تیم های زاهدان (الف) و زاهدان (ب) خاش و تفتان در دو بخش دختران و پسران امروز پنج شنبه 27 شهریور به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس در پیست دو و میدانی استادیوم ورزشی الغدیر زاهدان برگزار شد.

وی اذعان کرد: مرحله نهایی این مسابقات با حضور نفرات برتر 6 منطقه استان نیمه دوم مهر ماه برگزار می شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تا کنون رقابت های منطقه یک در حوزه سیستان و منطقه ۲ در زاهدان برگزار شده است.

وی با اشاره به اسامی نفرات برتر گفت: عناوین برتر دوی ۱۰۰ پسران به هادی شهنوازی با زمان 13.72، متین ایرندگان 14.47 و یاسین کرد سالارزهی از خاش و مقام های برتر دوی ۲۰۰ متر به امیرحسین قاسمی26.19 و علی رحمانی 26.24 از زاهدان و یوسف هاشم زهی 29.40 از شهرستان تفتان اختصاص یافت.

به گفته رستم زهی، یاسین کرد سالارزهی، محمد یوسف ترشابی و هادی شهنوازی از خاش به عنوان نفرات برتر دوی  متر 400 معرفی شدند، فردوس رحمانی از زاهدان، محمد یوسف ترشابی از خاش و فاروق هاشم زهی از تفتان مقام برتر دوی 800 متر و حامد شهداد زهی از خاش، فاروق هاشم زهی از تفتان و هادی شهنوازی از خاش عناوین نفرات برتر پرش طول را ازآن خود کردند.

وی گفت: در بخش نونهالان مقام های اول تا سوم دوی 200 متر امید ریگی شایسته، سبحان تاجیک و یاسر قنبرزهی از زاهدان و عناوین برتر دوی 100 متر به صفی الله شه بخش، علی اصغر شه بخش و محمد ریگی از زاهدان رسید. 

رئیس هیئت دوومیدانی با اشاره به نفرات برتر این رقابت ها در بخش دختران هم گفت: در دوی 100 متر هانیه بستانی، سوگند فیض آبادی و حنانه میر کمک از زاهدان در دوی 200 متر هانیه بستانی، حدیثه حسنی و ساجده پیوست از زاهدان، در دوی 2 هزار متر سوگند فیض آبادی، حنانه میر کمک و ریحانه میر کمک از زاهدان مقام های اول تا سوم را کسب کردند. 

وی اضافه کرذ: در رشته پرتاپ وزنه نرجس پیوست، ثمین شهمرادزاده و در پرش طول سحر حسینی و ساجده پیوست دوم و سوم شدند. 

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۸۷۴


ارسال