دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ,19 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹
نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان:
دستاوردها و پیشرفت‌های خاش را در دوران بعد از انقلاب اسلامی معرفی کنید
 
نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: پیشرفت‌های شهرستان خاش در دوران بعد از انقلاب اسلامی برای آگاهی عموم مردم جامعه معرفی شود.
به گزارش عصرهامون، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار مولوی یعقوب حسین‌بر از علمای شهرستان خاش با تاکید بر معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و پیشرفت‌ها، اظهار داشت: لازم است پیشرفت‌های شهرستان خاش در دوران بعد از انقلاب اسلامی در قالب‌های مختلف از جمله مقاله، همایش، سمینار و نشست‌های مختلف برای آگاهی عموم مردم جامعه معرفی شود.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان‌وبلوچستان با تاکید بر معرفی ظرفیت‌های شهرستان خاش، ادامه داد: با تشکیل کارگروه‌هایی، مسائل و مشکلات منطقه را شناسایی و بررسی کنید و سپس برای حل آن راهکارهای علمی ارائه دهید. رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر استان ضمن تاکید بر لزوم برخورد عاقلانه و معتدل با مسائل، تشریح کرد: اگر فردی از منظر نظام بدون در نظر گرفتن سابقه، فرهنگ، نیازها و مشکلات مردم در یک منطقه، به طرح بایدها و نبایدها بپردازد کافی نیست و بالعکس گاهی عده‌ای بدون توجه به سوابق، خدمات و محدودیت‌های نظام، سر و صدایی برپا کرده و فقط به تعبیری «دِق دلشان را خالی می‌کنند» اما کاری پیش نمی‌رود.

آیت‌الله محامی ادامه داد: ما نیازمند ترکیب این دو نگاه هستیم تا یک نتیجه معتدل به دست بیاید و هم نظام و سیاست‌ها و خدماتش در نظر باشد و هم مردم با سوابق، فرهنگ و مشکلات‌شان مورد توجه قرار بگیرند و نهایتا راهکارها ارائه شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی سیستان‌وبلوچستان تصریح کرد: برای ایجاد موج در جامعه و ایفای نقش موثر در رشد و پیشرفت منطقه، باید تک صدایی به چند صدایی تبدیل شود و هم‌چنین توان و ظرفیت بر روی موضوعات مهم متمرکز شود. لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار، مولوی یعقوب حسین‌بر گزارشی از پیشینه تاریخی و فرهنگی و ظرفیت‌های مختلف شهرستان خاش ارائه کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۸۷۷


ارسال