در طرح نذر آب انجام شد؛

کلنگ زنی یک باب مدرسه چهار کلاسه در پلان/ طرح نذر آب، خدمت صادقانه به مردم روستاهای محروم است

27 شهريور 1399 ساعت 16:40

مدرسه خیر ساز چهار کلاسه روستای گزانی بخش پلان با حضور معاون عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار و جمعی از مسئولان کلنگ زنی شد.


به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، علیرضا محمودی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان مرکزی در حاشیه کلنگ زنی مدرسه خیرساز در جمع خبرنگاران بیان کرد: طرح نذر آب برای سومین سال متوالی توسط جمعیت هلال احمر در مناطق کم برخوردار استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و خراسان جنوبی اجرا می شود.

وی افزود: تیم داوطلبان جمعیت هلال احمر استان مرکزی در طرح نذر آب 3 حضور پیدا کردند تا خدمات درمانی و دارویی رایگان توسط پزشکان متخصص و فوق متخصص را انجام دهند و این تیم در مرکز جامع سلامت پلان مستقر می باشند.

این مقام مسئول گفت: با توجه به شرایط موجود کشور که درگیر بیماری کرونا و ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستیم در نظر داریم خدمات درمانی را به صورت سیار روستا به روستا انجام شود.

وی ادامه داد: علاوه بر خدمات درمانی که در طرح نذر آب 3 انجام می شود توزیع لوازم التحریر بین دانش آموزان و توزیع بسته های معیشتی برای خانوارهای بخش پلان انجام می شود.

محمودی خاطرنشان کرد: یکی از راه آوردهای ماندگار طرح نذر آب 3 کلنگ زنی مدرسه چهار کلاسه توسط خانه هلال روستای مصلح آباد و مرکز نیکوکاری نیام استان مرکزی می باشد که در روستای گزانی توسط مسئولین شهرستان کلنگ زنی شد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 129889

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/129889/کلنگ-زنی-یک-باب-مدرسه-چهار-کلاسه-پلان-طرح-نذر-آب-خدمت-صادقانه-مردم-روستاهای-محروم

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/