شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ,24 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۷
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کنارک مطرح کرد؛
شکوفایی اقتصادی منطقه کنارک همگام با حفظ محیط زیست
 
حسن ذاتی کیخا گفت: در دیدار با بخشدار بخش زرآباد به لزوم حفظ محیط زیست در پروژه های اقتصادی منطقه تاکید شد.
به گزارش  عصرهامون حسن ذاتی کیخا، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کنارک گفت: به منظور بررسی وضعیت زیست محیطی پروژه های اجرایی و بررسی شکواییه های مردمی بخش زرآباد این شهرستان از این بخش بازدید و در ادامه با بخشدار این بخش دیدار و مسایل زیست محیطی منطقه بررسی شد.

ذاتی کیخا افزود: بخش زرآباد دارای پتانسیل های اقتصادی، گردشگری و زیست محیطی متعددی است که فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاران در منطقه به وجود آورده که در برخی موارد عدم توجه سرمایه گذاران پروژه ها در منطقه به مسایل زیست محیطی، سبب تخریب محیط زیست و نارضایتی مردم منطقه می شود که مجموعه محیط زیست استان و شهرستان با نگاه توسعه پایدار موضوع را بررسی می کند و از حقوق عامه مردم در محیط زیست حفاظت و حراست می کند.

رئیس محیط زیست کنارک در ادامه عنوان کرد: بحث آموزش جوامع محلی و نونهالان در ایجاد یک محیط زیست پایدار یکی از ارکانهای اصلی محیط زیست است که امیدواریم با همراهی بخشداری بتوانیم گام های موثری در این زمینه برداریم.

در ادامه بخشدار زرآباد هم گفت: مجموعه بخشداری به دنبال این است که فضایی عاری از مخاطرات و آلودگی های زیست محیطی را برای مردم و آیندگان عزیز این بخش همراه با شکوفایی اقتصادی فراهم آورند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۹۱۷


ارسال