رییس مرکز بهداشت شهرستان چابهار خبر داد:

تعطیلی یک واحد آب فروشی در روستای تیس به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی/ شهروندان تخلفات بهداشتی را گزارش دهند

29 شهريور 1399 ساعت 10:21

عبدالرسول خدمتی گفت: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، یک واحد صنفی آب فروشی در روستای تیس را به تعطیلی کشاند


به گزارش عصرهامون، عبدالرسول خدمتی؛ رییس مرکز بهداشت شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی،  بازرسی ها از اماکن و واحدهای صنفی به منظور مقابله با کرونا و نظارت بر حسن اجرای آن تشدید یافته است.

وی افزود: در همین راستا طی بازرسی های انجام شده توسط بازرسین واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان چابهار، یک واحد آبفروشی (نمک زدایی آب ) که پیش تر نیز اخطاریه های بهداشتی برای آن صادر شده بود، به علت نواقص متعدد بحرانی پلمپ و غیر فعال شد.

رییس مرکز بهداشت شهرستان چابهار تصریح کرد: شرایط خاص بیماری کرونا ایجاب میکند پروتکل های بهداشتی با نظارت های تشدید یافته همراه باشد تا خطری سلامت مردم را تهدید نکند.

خدمتی با اشاره به همکاری مردم در جهت مدیریت بهتر پروتکل های بهداشتی خاطرنشان کرد: شهروندان میتوانند تخلفات بهداشتی در محیط کار را از طریق سامانه ۱۹۰  بهداشت محیط و حرفه ای گزارش دهند تا در اسرع وقت پیگیری لازم انجام شود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 129919

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/129919/تعطیلی-یک-واحد-آب-فروشی-روستای-تیس-دلیل-عدم-رعایت-پروتکل-های-بهداشتی-شهروندان-تخلفات-گزارش-دهند

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/