مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

برگزاری 5هزار برنامه در هفته دفاع مقدس در سیستان و بلوچستان/ استفاده از فضای مجازی و رسانه ها در الویت قرار دارد

30 شهريور 1399 ساعت 11:17

غلام نبی کوهکن گفت: بیش از پنج هزار برنامه در قالب 29 عنوان به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس در سیستان وبلوچستان برگزار خواهد شد.


به گزارش عصرهامون ، سردار غلام نبی کوهکن مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: بیش از پنج هزار برنامه در قالب 29 عنوان به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس در این هفته برگزار خواهد شد.

وی افزود: همه ارگان ها و نهادهای مختلف با توجه به اهمیت و جایگاه دفاع مقدس برای برگزاری هرچه بهتر برنامه ها به میدان آمده اند اما امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا تمرکز عمده بر روی استفاده از فضای مجازی و رسانه ها برای اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس است.

وی خاطرنشان کرد: در اولین روز از هفته دفاع مقدس دیدار ویدئو کنفرانسی رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس با مقام معظم رهبری در سراسر کشور برگزار خواهد شد که این برنامه در زاهدان در حسینیه ثارالله این شهرستان نیز همزمان برگزار می شود و بیانات رهبر انقلاب هم از طریق ویدئو کنفرانس و هم از طریق سه شبکه تلوزیونی پخش و در این روز از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس تقدیر خواهد شد.

کوهکن تاکید کرد: فضاسازی در سطح شهرها، برپایی نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در سطح استان، عطرافشانی مزارشهدا، برگزاری یادواره شهدا و روز سرباز، برپایی برنامه های فرهنگی توسط آموزش و پرورش و نواختن زنگ اقتدار در مدارس، نشست فرماندهان و کارشناسان دفاع مقدس از جمله برنامه های پیش بینی شده در این هفته است.

وی اذعان کرد:صدا و سیما در طول هفته دفاع مقدس به صورت مفصل به پخش برنامه های متناسب با این هفته خواهد پرداخت و فرماندهان و کارشناسان دفاع مقدس با حضور در برنامه های زنده ، به تشریح عملیات های مختلف می پردازند.

وی ادامه داد: رونمایی از بیش از 40 جلد کتاب با موضوع دفاع مقدس برای گروه های سنی مختلف شامل کتاب کودک نوجوان و کتب صوتی و برگزاری دو یادواره شهدا در زاهدان با پرداختن به نقش اهل سنت و روحانیون در جنگ تحمیلی از دیگر برنامه های این هفته می باشد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 129961

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/129961/برگزاری-5هزار-برنامه-هفته-دفاع-مقدس-سیستان-بلوچستان-استفاده-فضای-مجازی-رسانه-الویت-قرار

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/