شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ,24 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۸
واکنش رسانه‌های غربی به اقتدار فرمانده کل سپاه پاسداران؛
روزنامه صهیونیستی: سردار سلامی با وعده انتقام گفت که آمریکا منزوی و رو به زوال است
 
سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی هشداری جدی به ترامپ گفت: وعده انتقام ما از شهادت سردار سلیمانی قطعی، جدی و کاملا واقعی است.
به گزارش عصرهامون به نقل از  "تیتریک"؛ "حسین سلامی" فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی هشداری جدی به ترامپ گفت: "وعده انتقام ما از شهادت سردار سلیمانی قطعی، جدی و کاملا واقعی است."
ترامپ روز سه شنبه طی انتشار توئیت هایی گفته بود که آمریکا به هر حمله ایران به هدف انتقام از قتل سردار قاسم سلیمانی پاسخی 1000 برابر بزرگتر خواهد داد.
این هشدار در رسانه های غربی بازتاب‌هایی داشت که به تعدادی از آنها می پردازیم:
 
خبرگزاری غربی zbtnews، فرمانده سپاه پاسداران ایران ضمن هشداری جدی به ترامپ گفت که اگر در میان تنش های حاصل از تحریم های آمریکا، تار مویی از سر یک ایرانی کم شود همه چیز را به میدان عمل واگذار می کنیم.
وی افزود که ایران هیچ دلیلی برای هدف قرار دادن سفیر "لانا مارکس" ندارد.
 
وبسایت آمریکایی taskandpurpose، فرمانده کل سپاه پاسداران ایران تهدید کرده از هر کسی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم در ماه ژانویه در قتل سردار سلیمانی توسط حمله هوایی آمریکا در عراق نقش داشته انتقام می گیریم.
روز 19 سپتامبر در وبسایت سپاه به نقل از سردار سلامی آمده: "آقای ترامپ! انتقام ما از شهادت سردار بزرگ‌ِ مان واضح،‌ جدی و واقعی است."
 
رادیوی اروپای آزاد rferl، سردار سلامی فرمانده کل سپاه ایران با تهدید ترامپ به انتقام قتل قاسم سلیمانی گفت که آمریکایی ها بدانند هر کس که نقشی در این حادثه داشته را خواهیم زد و این یک پیام جدی است. ما همه چیز را به میدان عمل واگذار می کنیم.
ترامپ درباره قتل سردار سلیمانی گفته بود: "ما تروریست شماره یک جهان را نابود کردیم. قاسم سلیمانی مرده است. او پسر خیلی بدی بود."
 
روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست،‌ سردار سلامی با وعده انتقام گفت که آمریکا منزوی و رو به زوال است و اگر به ایران حمله کند صدها موشک ایرانی آن را هدف قرار می دهند.
وی اظهار داشت که هدف قرار دادن سفیر زن از نظر ایران غیر عادلانه و بی شرمانه است.
 
کانال تلویزیونی سعودی alarabiya، فرمانده سپاه ایران وعده داد هر کسی که به همراه آمریکا در قتل سلیمانی مداخله داشته را می زند.
وی گزارش مبنی بر ترور سفیر آمریکا را قاطعانه رد کرد، اما تمایل ایران به انتقام قتل قاسم سلیمانی را آشکار ساخت.
 
مجله آمریکایی newsweek، ایران، ترامپ را به انتقام ترور سردار سلیمانی تهدید کرد.
فرمانده کل سپاه پاسداران ایران گفت که "لانا مارکس" مورد هدف ما نیست، اما کسانی که مسئول حمله موشکی به سردار سلیمانی بودند مورد هدف قرار خواهند گرفت.
 
رسانه هندی fastmailnews، فرمانده کل سپاه ایران وعده داد از هر کسی که پشت پرده ترور قاسم سلیمانی بوده انتقام می گیرد.
وی افزود که ما مردمی شریف و منصف هستیم و منصفانه و عادلانه انتقام می گیریم. به همین دلیل بود که در عین الاسد سربازان شما را هدف قرار ندادیم.
 
خبرگزاری روسی راشاتودی، فرمانده کل سپاه ایران طی هشدار جدی به ترامپ درباره انتقام خون سردار سلیمانی گفت در صورت افزایش تنش های ناشی از تهدید تحریم های آمریکا اگر تار مویی از سر یک ایرانی کم شود، تمام کرک و پشم شما را به باد می دهیم.
وی با اشاره شکست پیشنهاد آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد مبنی بر تمدید تحریم های ایران تصریح کرد: "آمریکا امروز از نظر سیاسی منزوی شده است و در موضوع تحریم تسلیحاتی حتی متحدان سنتی خود را نیز به همراه نداشت."
 
خبرگزاری آمریکایی newsbreak، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وعده انتقام ترور سردار سلیمانی را به ترامپ، آمریکا و همدستان آن داد.
 
خبرگزاری پاکستانی emeatribune، فرمانده کل سپاه ایران طی هشداری جدی به ترامپ گفت که اگر مویی از سر یک ایرانی کم شود، تمام دار و ندار شما را به باد می دهیم.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۹۹۷


ارسال