سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ,1 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۹
کسب رتبه 7 زبان در آزمون سراسری کنکور توسط نخبه سیستانی؛
روزانه 12 ساعت درس می خواندم/از هیچ کتب آموزشی استفاده نکرده ام
 
پویا پودینه مقدم جوان نخبه سیستان و بلوچستانی است که توانست رتبه 7 زبان را در آزمون سراسری کنکور کسب کند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ پویا پودینه مقدم یکی از نخبگان منطقه سیستان است که توانست در آزمون سراسری رتبه ۷ زبان را از آن خود کند.

همچنین این جوان سیستان و بلوچستانی در منطقه سه کشور رتبه یک آزمون زبان را کسب کرده است.

پویا پودینه مقدم در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: قبل از کرونا روزانه ۱۰ تا ۱۲ ساعت درس می خواندم و علاقه بسیاری به زبان خارجه داشتم.

پودینه مقدم بیان کرد: بعد از همه گیر شدن کرونا و برگزاری کلاس های درس به صورت مجازی میزان درس خواندم در طول روز به ۹ ساعت کاهش پیدا کرد.

وی افزود: از هیچ کتب کمک آموزشی و یا دبیر خصوصی استفاده نکردم، تلاش خودم بود چرا که با توجه به اینکه استعداد خود را در درس زبان پیدا کرده بودم این راه را ادامه دادم.

پودینه مقدم بیان کرد: از طریق تماشای فیلم و موسیقی به زبان اصلی استعدادم را در تحصیل در رشته زبان خارجه پیدا کردم و از همین راه نیز جهت یادگیری این رشته استفاده کردم.

وی گفت: در این راه خانواده ام با تشویق و همراهی ام کمک بسیاری برای دستیابی به این رتبه کردند که جا دارد همینجا از آنها تشکر کنم و دست آنها را ببوسم.

پودینه مقدم گفت: هدفم رسیدن به پله های موفقیت است تا روزگاری به زابل بازگردم و به مردم این منطقه برای آبادانی سرزمین مادری ام کمک کنم.
وی همچنین بیان کرد: از همه معلمانی که در این راه به من کمک کردن تا به این رتبه برسم تشکر و قدردانی میکنم.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۰۲۲


ارسال