سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ,20 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۳
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چابهار خبر داد:
واحدهای صنفی چابهار زیر ذره بین نظارت/ 11واحد متخلف راهی تعزیرات حکومتی شدند
 
حمیدرضا شایان گفت: استقرار نیروی نظارتی و بازرسی صنعت، معدن و تجارت، اصناف و تعزیرات در مراکز پرتردد با محوریت افزایش میزان نظارت و رسیدگی به شکایات مردمی ‌‌در دستور کار قرار دارد.
به گزارش عصرهامون، حمیدرضا شایان؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به گشت های مستمر بازرس ها از واحدهای صنفی در سطح شهر بیان کرد: گشت های مستمر بازرسی با حضور نمایندگان صمت، شبکه بهداشت واتاق اصناف در طی چند روز گذشته از چهار نانوایی انبوه پز، داروخانه ها، فروشگاه های لوازم خانگی، عرضه مواد غذایی ومیوه فروشی ها انجام شده است.
 
وی با اشاره به بازدید از نانوای ها افزود: براساس مشاهدات، تذکرات لازم پیرامون رعایت وزن چانه (موضوع کم فروشی)، رعایت قیمت (موضوع گرانفروشی)، نصب نرخنامه نان به متصدی واحدهای نانوایی داده شد.
 
این مقام مسئول ادامه داد: در بازدید نظارتی برای هشت واحد صنفی، پرونده تخلف تحت عنوان عدم درج قیمت، تقلب وگرانفروشی تنظیم وجهت انجام مراحل رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
 
وی با اشاره به نظارت از سه واحد صنفی فروشگاه لوازم خانگی تصریح کرد: پرونده تخلف تحت عنوان عدم درج قیمت وگرانفروشی به مبلغ چهار میلیون 400 هزار ریال تنظیم وجهت انجام مراحل رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
 
شایان گفت: در بازدید از داروخانه ها از میزان موجودی، قیمت فروش، خرید ماسک و مواد ضد عفونی کننده مورد بررسی قرار گرفت و هیچ کمبودی در خصوص موجودی کالاهای فوق در سطح شهرستان وجود ندارد.
 
وی با اشاره به اینکه تمامی تذکرات لازم جهت رعایت موازین بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک به دلیل به واحد های صنفی داده شده است اظهار کرد: از متصدیان خواسته شد کلیه دستورالعمل های بهداشتی را رعایت و ضمن آن همواره فاصله گذاری اجتماعی را به مراجعین و مشتریان گوشزد کنند.
 
رئیس اداره صمت چابهار خاطرنشان کرد: از شهروندان محترم درخواست می شود هرگونه تخلف مشاهده شده را به سامانه رسیدگی به شکایات مردمی ۱۲۴ صنعت معدن و تجارت چابهار اعلام کنند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۰۶۸


ارسال