شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ,24 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
حمیدرضا رخشانی گفت: احسان و نیکوکاری باید در جامعه و بین نسل جدید رونق پیدا کند چرا که اگر این فرهنگ ارتقا یابد، دانش آموزان در آینده به خیران بزرگ جامعه تبدیل می شوند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از زاهدنیوز، حمیدرضا رخشانی مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در مراسم جشن عاطفه ها در مدرسه شهدای بانک ملت زاهدان، بیان کرد: فلسفه برگزاری جشن عاطفه، نهادینه سازی و ترویج فرهنگ نوع دوستی، هم زیستی و مشارکت در بین دانش آموزان است تا از این طریق در آینده به خیرانی بزرگ تبدیل شوند.

وی افزود: احسان و نیکوکاری باید در جامعه و بین نسل جدید رونق پیدا کند چرا که اگر این فرهنگ ارتقا یابد، دانش آموزان در آینده به خیران بزرگ جامعه تبدیل می شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت فعالیت خیران در رفع محرومیت های این استان، خاطر نشان کرد: ۱۲۰ مجموعه خیریه دور هم آمده اند تا برای رفع نیازمندی های سیستان و بلوچستان تلاش کنند.

کمک ۵۲ میلیارد ریالی مردم سیستان و بلوچستان در جشن عاطفه ها 
عبادی مدیرکل کمیته امداد استان نیز در این مراسم، گفت: سال گذشته ۵۲ میلیارد ریال در جشن عاطفه ها در سیستان و بلوچستان جمع آوری شد  که  ۱۰۸ میلیون تومان از این مبلغ در مدارس بوده و امسال تاکنون مبلغ 25 میلیارد ریال جمع آوری شده است.

وی عنوان کرد:با توجه به شیوع بیماری کرونا و  برگزرای کلاس های مجازی، ۵۰ هزار تبلت در حال خریداری است که سهم استان ما نیز تخصیص داده می شود، برای اهدای تبلت، اولویت با خانواده هایی است که ۳ فرزند دانش آموز به بالا دارند و تحت پوشش کمیته امداد هستند تا حداقل در هر خانه یک تبلت دانش آموزی وجود داشته باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۰۹۱


ارسال