شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ,24 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۵
آیین تقدیر از برگزار کنندگان جشنواره ملی فیلم کوتاه آسوریک
 
مراسم تقدیر از برگزارکنندگان شصت و چهارمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان (آسوریک) همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس برگزار شد.
به‌ گزارش عصرهامون، در ابتدای این مراسم علی جعفری، معاون سینمای جوانان ایران در این آیین که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی و جمعی از هنرمندان سینمایی استان در محل سینما تک مجتمع بزرگ فرهنگی و هنری زاهدان برگزار شد، ضمن تشکر از کسانی که در برگزاری جشنواره شصت و چهارمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان (آسوریک) گفت: از این که علی‌رغم تمام مشکلات این جشنواره با موفقیت توانست برگزار شود جای تشکر وقدردانی از برگزار کنندگان وحمایت های اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی را دارد.

معاون توسعه ومنابع سینمای جوانان ایران ادامه داد: امیدواریم که بتوانیم این جشنواره را درسال های آینده دراین استان برگزار کنیم .

حسین مسگرانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی سیستان وبلوچستان در این آیین گفت: حمایت‌های برخی از ادارات ودستگاه های اجرایی در استان زمینه موفقیت دراین جشنواره را فراهم ساخت وجا دارد از پشتیبانی های انجم سینمای جوانان ایران نیز دراین راستا تقدیر گردد. حسین مسگرانی بیان کرد :این برنامه فرصتی را فراهم ساخت تا به بهانه روز ملی سینما از هنرمندان سینماییوبرگزار کنندگان جشنواره تقدیری داشته باشیم.

وی ادامه داد: اهداف وبرنامه های خوب هنرمندان سینمایی استان که بتواند درمعرفی چهره مطلوب استان موفق باشد،مورد استقبال ماست وحتما حمایت می کنیم. دراین مراسم با تقدیم لوح تقدیر و هدایایی از داوران و مدیران کمیته‌های برگزاری شصت و چهارمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان (آسوریک)تقدیر شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۰۹۹


ارسال