جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ ,23 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۶
وصیت نامه شهید حبیب الله حسن زهی؛
شهادت حیات برتر است/خدایا شهادتم را در راه اسلام و قرآن بپذیر
 
متن کامل وصیت نامه شهید حبیب الله حسن زهی همزمان با هفته دفا ع مقدس بر روی این سایت خبری قرار گرفت.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، شهید حبیب الله حسن زهی متولد ششم شهریور سال 1335 در شهرستان زاهدان بود که پس از آغاز جنگ تحمیلی، تجاوز دشمنان را به خاک کشور تحمل نکرد و راهی جبهه های نبرد حق علیه باطل شد.
شهید حسن زهی  در 21 اردیبهشت سال 62 در دزفول در نبرد با دشمن بعثی به درجه شهادت نائل شد و پیکر پاک و مطهر این شهید بزرگوار در گلزار شهدای زاهدان آرمیده است.
بخشی از وصیت نامه این شهید بزرگوار در این مطلب منتشر شده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«ولا تقولوا لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء و لکن لاتشعرون»
شهادت: حیات برتر

کجایند اندیشمندان قلم انداز جهان ؟ کجایند همه جامعه شناسان  و انسان شناسان ، تا بپرسیم با کدامین مقیاس و میزان می توانند این تحمل رسالت انسانی خداباوران را درجبهه های حق حریم اسلامی را قیاس بگیرند ؟
خدایا شهادتم را در راه اسلام و قرآن  که خاری در چشم دشمنان است ، بپذیر و خدایا تو این جهان و هستی وجودم را به من امانت دادی و من نیز در این امانت چه خیانت ها کردم ، تنها امیدم به رحمت و کرامت توست ، من تنها رجاء به تو دارم و تنها خوف از غضب تو [ دارم.] امروز امانت ترا پس می دهم و به سوی تو می شتابم که مرا لباس عافیت بپوشانی و مرا عفو نمایی .

خدایا مالی ندارم که در راهت صرف نمایم ، لیکن جانی حقیر بر کف دارم و آن را نیز در راه تو و برای تو و برای حفظ امنیت اسلام و کشور اسلامی ام بر کف نهاده و به میدان جهاد و کارزار آمده ام.

پدر و مادر خوب و عزیزم ضمن حلالیت خواستن از شما و برادران عزیزم و خواهران مهربان، استدعا دارم که همیشه نمازهای پنج گانه تان را اول وقت بخوانید و به مسجدها و حوزه های علمیه کمک کنید که سنگر اسلام و انقلاب هستند، و پس از شهادتم برایم گریه و زاری نکنید و سیاه نپوشید  و به خانواده عزیزم وصیت می کنم که از اموال شخصی ام هزینه مسافرت پدر و مادر خوب و عزیزم را به زیارت حج بیت الله الحرام فراهم سازند ،همانطوری که من با شهادتم و ریختن خونم مشمول رحمت حق سبحانه قرار می گیرم، آنها
نیز با احیاء سنت ابراهیمی، مشمول رحمت حق سبحانه قرار گیرند.

پدر و مادر مهربان و برادران و خواهران عزیزم چنانچه چیزی یا مسئله ای از قلم افتاده یا در این لحظه به فکرم نرسیده، می توانید طبق شریعت  اسلام عمل نمایید، در پایان سعادت دنیا و آخرتتان را از خداوند عزوجل خواستارم و شما را به خدای بزرگ می سپارم.

فرزندتان حبیب الله حسن زهی
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۱۳۰


ارسال