سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۶
رئیس هیات ورزش های همگانی سیستان و بلوچستان؛
مشارکت چشمگیر خانواده ها در پویش ملی" آماده باش"/استقبالی بینظیر از ورزش همگانی با استفاده از فضای مجازی رقم خورد
 
زهرا مشهدی گفت: پویش ملی آماده باش حرکتی متفاوت و موثر در مسیر توسعه ورزش همگانی در سطح کشور بود.
به گزارش عصرهامون، زهرا مشهدی رئیس هیات ورزش های همگانی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: پویش ملی آماده باش طرحی متفاوت و موثر از فدراسیون ورزش‌های همگانی برای ورزش کردن مردم در روزهای کرونایی است و  خلاقیت، پویایی و نشاط را در این روزها به واسطه ورزش و فعالیت های بدنی برای خانواده ها به ارمغان آورد.

وی پویش ملی آماده باش را حرکتی متفاوت و موثر در مسیر توسعه ورزش همگانی عنوان کرد و افزود: این پویش که با هدف مبارزه با کم‌تحرکی ، آگاهی بخشی، تحریک و ترغیب شهروندان به ورزش‌کردن در ایام شیوع کرونا برنامه ریزی شد، فرصتی را برای آشنایی هر چه بیشتر جامعه با ورزش های همگانی فراهم آورد.

وی خاطرنشان کرد: اجرای این پویش سبب شد تا در شرایطی که بسیاری از فعالیت های ورزشی دچار محدودیت بودند با ابتکاری نو از سوی فدراسیون ورزش های همگانی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی، خانواده ها به ورزش سوق داده شوند و این تهدید به فرصت تبدیل شد.

رییس هیات ورزش‌های همگانی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ترویج ورزش همگانی با استفاده از ظرفیت فضای مجازی در پویش ملی آماده باش رقم خورد، خاطرنشان کرد: در این پویش که در قالب رقابت‌های مجازی چالشی ، ویدئوهای آموزشی، موشن گرافی و اینفوگرافی انجام شد خانواده های سیستانی و بلوچستانی با اجرای حرکات ورزشی و ارسال کلیپ مشارکت بسیار چشمگیری داشتند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۱۳۳


ارسال