دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ,29 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۷
نماینده مردم سیستان:
دشمن هنوز از دفاع مقدس ترس دارد/جنگ در آن برهه نعمت بود
 
حبیب الله دهمرده گفت: قدرت موشکی و صنایع دفاعی امروز مدیون دفاع مقدس است و پیام مهمی به همه دشمنان داخلی و خارجی می‌دهد که ما می‌توانیم با هر هجمه‌ای مقابله کنیم.
به گزارش عصرهامون؛ حبیب‌الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: دفاع مقدس پیام‌های بسیاری به تمام جهان بشریت مخابره کرد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به پیروزی در جنگ هشت‌ساله با وجود نو پا بودن نظام و کمبود امکانات نظامی اشاره کرد.

وی افزود: از طرفی همه مستکبرین عالم صف طولانی را برای مقابله با انقلاب اسلامی تشکیل دادند، شوروی و آمریکا نیز با همکاری هم به صدام کمک کردند تا هدف خود را که براندازی نظام جمهوری اسلامی بود به کرسی بنشانند.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمن در جنگ تحمیلی می‌دانست که اگر انقلاب اسلامی به سرانجام برسد تمام معادلات و خواسته‌های نامشروع بدخواهان بشریت از بین می‌رود.

وی گفت: هدایت بنیان‌گذار انقلاب اسلامی، حضور تمام مردم در جبهه و فرماندهی منسجم سه عنصر مهم در دفاع مقدس بود که به لطف الهی و اعتقاد بالای رزمندگان اسلام به تمام دشمنان درس فراموش‌نشدنی داد.

دهمرده بیان کرد: هیچ کشور و نیرویی نمی‌توانست در جنگ همه‌جانبه‌ای که تمام قدرت‌ها در کنار هم قرار گرفته بودند پیروز شود، اما جمهوری اسلامی این جنگ را به‌خوبی مدیریت کرد.

وی ادامه داد: ایران در دفاع مقدس از نظر تسهیلات نظامی در سطح بسیار پایینی قرار داشت که حتی سیم‌خاردار را هم از بیرون از کشور وارد می‌کردند.

دهمرده تصریح کرد: نظیر دفاع مقدس در دنیا وجود ندارد و درس فراموش‌نشدنی به همه بشریت داد و ثابت کرد که کسی نمی‌تواند با نظام جمهوری اسلامی ایران در بیفتد.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر امروز کسی حتی نیم‌نگاهی به انقلاب اسلامی داشته باشد هزاران بار می‌اندیشند که عاقبت این کار چه می‌شود تناسب می‌بندند که در دفاع مقدس که صنایع موشکی وجود نداشت با اقتدار به پیروزی رسیدند، آیا اکنون‌که ایران طرف‌داران بسیاری در دنیا دارد و صنایع دفاعی خود را به سطح اول دنیا رسانده است به همراه مدیریت پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب می‌توانند مقابله کنند.

وی خاطرنشان کرد: جنگ اشکالاتی بسیاری برای کشورها به وجود می‌آورد اما در آن برهه از زمان برکات بسیاری برای نظام جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورد.

دهمرده گفت: قدرت موشکی و صنایع دفاعی امروز مدیون دفاع مقدس است و پیام مهمی به همه دشمنان داخلی و خارجی می‌دهد که ما می‌توانیم با هر هجمه‌ای مقابله کنیم.

وی بیان کرد: امروز هم باید همان شرایط دفاع مقدس را در دستور کار قرار دهیم چرا که با همان اعتقاد و باور رزمندگان اسلام می‌توانیم پیروزی‌های فراوانی کسب کنیم.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۱۴۲


ارسال