مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستانم مطرح کرد؛

رصد واحدهای صنعتی و تولیدی آلاینده سیستان و بلوچستان

3 مهر 1399 ساعت 9:36

وحیدپورمردان گفت: واحدهای صنعتی و تولیدی آلاینده بر اساس تفاهم نامه سه جانبه مورد بازدید و رصد محیط زیست استان قرار گرفتند.


وحید پورمردان، مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در راستای انعقاد تفاهم نامه میان سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ اداره کل حفاظت محیط زیست استان، پارک علم و فناوری و شرکت شهرک های صنعتی از واحد صنعتی که در هفته های گذشته، مشکلات زیست محیطی و بهداشتی به دلیل ایجاد و انتشار بوی ناشی از  فرآیند تولید گزارش شده بود بازدید به عمل آمد.

وی افزود: از  آنجایی که انتشار بوی ناشی از فرآیند تولید یکی از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی زاهدان، مشکلاتی برای مردم ایجاد کرده بود؛ به منظور کاهش و رفع بوی منتشره، با بهره گیری حداکثری از ظرفیت و توانمندی پارک علم و فناوری استان؛ بازدید مشترک انجام پذیرفت.

پورمردان ادامه داد: مقرر شد پارک علم و فناوری استان با هدف رفع مشکلات ناشی از تولید بو؛ راهکارهای مناسب و عملی را بررسی و اعلام کند.  

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان اشاره کرد: با توجه به همگانی بودن وظیفه حفاظت از محیط زیست؛ این بازدید با استقبال بسیار خوب پارک علم و فناوری، واحد صنعتی و شرکت شهرک های صنعتی رو به رو شد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 130153

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/130153/رصد-واحدهای-صنعتی-تولیدی-آلاینده-سیستان-بلوچستان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/