جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ ,23 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۵
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان:
مساجد و محلات، خط مقدم جبهه مردمی انقلاب اسلامی هستند
 
آیت الله مصطفی محامی گفت: مساجد و محلات، پایه و اساس کار و خط مقدم جبهه مردمی هستند و به هر میزان بتوانیم این جبهه را تقویت کنیم، مساجد استان احیا شده و ارتباط با مردم گسترده‌تر می‌شود.
به گزارش عصرهامون، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار حسنعلی نوری دبیر جبهه مردمی فرهنگی و اجتماعی انقلاب اسلامی استان و هیئت همراه، ضمن تقدیر از عملکرد این مجموعه بر افزایش کمی و کیفی اعضای فعال جبهه مردمی در سطح استان تاکید کرد و عنوان داشت: مساجد و محلات، پایه و اساس کار و خط مقدم جبهه مردمی هستند و به هر میزان بتوانیم این جبهه را تقویت کنیم، مساجد استان احیا شده و ارتباط با مردم گسترده‌تر می‌شود.

امام جمعه زاهدان تشکیل هیئت اندیشه‌ورز و اولویت‌بندی نیازها را از جمله موارد مهم دانست و تاکید کرد: پس از تعیین اولویت‌ها در هیئت اندیشه‌ورز، کارگروه‌ها به صورت متمرکز امور را دنبال کنند و سپس به کار بعدی بپردازند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان با تاکید بر ضرورت ایجاد بستر مناسب در مساجد برای انجام امور خیر تصریح کرد: تعداد مساجد تحت پوشش جبهه مردمی فرهنگی و اجتماعی در سطح استان باید افزایش پیدا کند و این موضوع نیازمند نیروهای فعال و متعدد است لذا مشارکت با دستگاه‌ها از جمله بسیج می‌تواند بسیار کارساز باشد.

نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت استان خاطر نشان کرد: انجام امور خیر تنها مختص مساجد شیعه نیست بلکه جبهه مردمی فرهنگی و اجتماعی انقلاب اسلامی باید با برنامه‌ریزی، کارشناسی و مطالعه میدانی، فعالیت‌های خود در این زمینه را به سمت مساجد اهل سنت نیز سوق دهند.

آیت‌الله محامی عنوان داشت: انتظار از جبهه مردمی فرهنگی و اجتماعی انقلاب اسلامی این است که در عرصه‌های مختلف جمع پابه‌کار ولایت و یگان ویژه مقام معظم رهبری باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۱۶۷


ارسال