جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ ,23 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۵
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
کشف داروی قاچاق در سیستان و بلوچستان/متخلف جریمه ۸۰۰میلیونی شد
 
حیدر میرزایی گفت:مأمورین مبارزه با قاچاق کالا و ارز زاهدان بنا بر اخبار دریافتی مبنی بر وجود داروهای قاچاق در یکی از باربری های این شهرستان جهت بازرسی و صحت و سقم خبر در محل حاضر شدند.
حیدر میرزایی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، بیان داشت : مأمورین مبارزه با قاچاق کالا و ارز  زاهدان بنا بر اخبار دریافتی مبنی بر وجود داروهای قاچاق در یکی از باربری های این شهرستان جهت بازرسی و صحت و سقم خبر در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بازرسی انجام شده از محل باربری مقادیری داروی قاچاق شامل ۲۲ هزار و ۸۰۰ عدد قرص ال دی ، تعداد ۸۶ هزار و ۴۰۰ عدد قرص فنوباربیتال، ۲۳۰هزار و۶۰۰ عدد کپسول تتراسایکلین و  هزار و ۳۲۰عدد آمپول سفتراکسن کشف شد .

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در ادامه گفت: پس از استعلام از معاونت غذا و دارو مشخص گردید تمامی داروهای کشف شده غیر مجاز بوده که در همین راستا داروها توقیف و تحویل معاونت غذا و دارو گردید و اصل پرونده جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی مرکز استان ارسال شد.

حیدر میرزایی تصریح کرد: شعبه رسیدگی کننده به پرونده با توجه به نظریه کارشناسی و عدم ارائه مجوزهای قانونی توسط متهم ، تخلف را محرز دانست و از همین حیث متخلف را علاوه بر ضبط داروهای کشف شده به میزان ۸۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۱۶۹


ارسال