جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ,30 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۱۱
در دومین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج صورت گرفت؛
شب به یاد ماندنی سیستان و بلوچستان/کسب 6 رتبه کشوری در حوزه فضای مجازی
 
سیستان وبلوچستان با کسب 6 رتبه برتر کشوری درخشش خیره کننده ای از خود در دومین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج سراسر کشور نشان داد.
به گزارش عصرهامون، اختتامیه دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتالی به همت سازمان فضای مجازی بسیج، امشب و با حضور سردار شکارچی، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در مجتمع ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

در این رویداد 48ساعته که از صبح روز چهارشنبه با حضور سردار محمدرضا نقدی در مجتمع ولیعصر (عج) آغاز شد 354 بسیجی توانمند در حوزه تولیدات تخصصی دیجیتالی، در قالب صد و هجده تیم از سراسر کشور به رقابت پرداختند.

موضوعات معرفی شده از سوی سردار نقدی در حوزه بازی سازی، نجات جورج فلوید؛ در حوزه پویانمایی، فتح قدس توسط سپاه اسلام و در حوزه نرم افزار کاربردی، ایجاد نرم افزاری برای دعا بود.

در این زمینه سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان در دومین رویداد ملی تولید محتوای بسیج کشور و همچنین مراسم تجلیل از فعالان فضای مجازی بسیج کشور موفق به کسب ۶ رتبه در شاخص های فضای مجازی کشور شد.

بنابر این گزارش سیستان وبلوچستان حائز رتبه اول مراکز استانی سازمان فضای مجازی بسیج در سال 98 با مدیریت محمد هادی طهرانی مقدم شد.
 

همچنین در بخش تولیدات تخصصی فضای مجازی بسیج رتبه اول کشور به استان سیستان و بلوچستان مهرداد پارسافر و در بخش پایگاه های اطلاع رسانی در سال 98 نیز پایگاه خبری تحلیلی عصرهامون حائز رتبه اول کشور شد که لوح تندیس آن به نمایندگی از خبرنگاران این مجموعه به سرکار خانم نجمه خسروپرست اهدا شد.
 
 

در ادامه این گزارش همچنین در بخش شبکه مردمی سایبری بسیج سیستان وبلوچستان موفق به کسب رتبه چهارم و در بین مراکز آموزشی بسیج نیز رتبه پنجم کشوری را از آن خود کرد.
 

 
 گفتنی است در اولین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج در سال 97 نیز که با حضور بیش از هزار نفر از فعالان بسیجی در فضای مجازی در محل لانه جاسوسی آمریکا برگزار شد، سیستان وبلوچستان با کسب 3رتبه برتر کشوری درخشش خیرکننده ای از خود در سراسر کشور نشان داد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۲۰۶


ارسال