يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ ,17 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۱
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر:
فرهنگ مقاومت و ایستادگی دستاوردهای مهم دوران دفاع مقدس است
 
ابوذر کوثری با بیان این که رویداد های رخ داده در دفاع مقدس با عشق و ایثار ملت ایران در دفاع از کشور همراه بوده، گفت: پیروزی مردم ایران مقابل جنگ نابرابر رژیم بعث عراق توانمندی های انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشاند.
به گزارش عصرهامون، ابوذر کوثری، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: مسئله دفاع مقدس یک امر دفاعی است که مربوط به جنگ بوده که در زمان مناسب باید به مقوله اش پرداخت و ارزش های جنگ هشت سال تحمیلی برای نسل آینده تشریح شود.

وی افزود: موضوع دفاع مقدس به اندازه دفاع و جنگ اهمیت دارد و در واقع دوران مربوط به آن منشا تولید ارزش هایی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی بوده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: امروزه روحیه فداکاری، عزت نفس، مقاومت مواردی هستند که از تجربه ملت ایران در دوران دفاع مقدس بوده و همه مسئولین و کسانی که احساس دین دارند از جمله رزمندگان، جانبازان، آزادگان این فرهنگ را باید نشر بدهند که کمرنگ نشود.

وی اضافه کرد: ناکامی دشمن تا دندان مسلح  که طول هشت سال دفاع مقدس بارها از سلاح های شیمیایی استفاده کرد، در سایه وحدت نیروهای مسلح و پشتوانه مردمی شکل گرفت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۲۰۸


ارسال