فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

پایان قدرت نمائی شرور مسلح دلگانی/ کشف بیش از 1.5 تن مواد افیونی در ایرانشهر و خاش

5 مهر 1399 ساعت 10:45

سردار محمد قنبری از دستگیری شرور مسلح دلگانی توسط پلیس سیستان و بلوچستان و کشف بیش از 1.5 تن مواد افیونی در ایرانشهر و خاش خبر داد.


سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش شبانه روزی مأموران انتظامی شهرستان دلگان استان، شرور مسلحی که با راه اندازی یک نزاع دسته جمعی طایفه ای مسلحانه و تیراندازی با سلاح جنگی، موجب ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود، در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

وی با اشاره به عزم راسخ پلیس در برخورد با قانون شکان، ادامه داد: در بازرسی از این شرور یک قبضه سلاح کلت کمری با 15 فشنگ جنگی کشف شد.

این مقام ارشد نظامی افزود: همچنین جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های ایرانشهر و خاش، طی عملیات  های موفقیت آمیز، پس از درگیری چند ساعته با 2 تیم از یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی ضمن دستگیری هفت سوداگر مرگ در مجموع مقدار یک تن و 662 کیلو  و 150 گرم مواد افیونی شامل یک تن و 261 کیلو و 150 گرم تریاک و 401 کیلو گرم حشیش کشف کردند.

وی اضافه کرد: در این 2 عملیات 3 دستگاه خودرو پژو 405 و 2 دستگاه وانت تویوتا و پیکاپ توقیف شد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 130221

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/130221/پایان-قدرت-نمائی-شرور-مسلح-دلگانی-کشف-بیش-1-5-تن-مواد-افیونی-ایرانشهر-خاش

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/