نماینده خبرگان در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان عنوان کرد؛

هشت سال دفاع مقدس درس عبرتی برای زورگویان جهان بود/تکیه بر توان داخلی جنگ اقتصادی دشمن را شکست می دهد

6 مهر 1399 ساعت 7:24

مولوی نذیر احمد سلامی گفت: هشت سال دفاع مقدس درس عبرتی برای زورگویان جهان بود که به خود جرات تعدی به خاک جمهوری اسلامی ایران را ندهند.


به گزارش عصرهامون، مولوی نذیر احمد سلامی نماینده خبرگان در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس یادآور رشادت های رزمندگان اسلام در جنگی است که همه مستکبران جهان در مقابل جمهوری اسلامی ایران قرار گرفتند و این مقاومت ملت ایران، اقتدار، قدرت نظامی و دفاعی کشور را به جهان نشان داد و دنیا قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران را به رسمیت شناخت.

وی افزود: هشت سال دفاع مقدس درس عبرتی برای زورگویان جهان بود که به خود جرات تعدی به خاک جمهوری اسلامی ایران را ندهند و بدانند که اگر خیال خام جنگ با ایران را در ذهن بپرورانند، همان درسی که به صدام داده شد به آنان نیز داده می شود و این مقاومت ملت در جنگ تحمیلی نشان داد که ایران کشوری ضعیف نیست که دشمن بتواند خیال تسلط بر آن را داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: دفاع مقدس به جهان ثابت کرد که دشمن نمی تواند چشم طمع به خاک ایران داشته باشد و هر کسی چنین خیالی دارد جنگ هشت ساله ایران و ذلت و خواری دشمنان ایران اسلامی را مطالعه و سرنوشت طمع کاران و دشمنان ایران را عبرت قرار دهد.

مولوی سلامی تاکید کرد: مردم باید اخلاص ، ولایتمداری و جانفشانی رزمندگان را الگو قرار دهند، آگاهی از روحیه والا و شهامت های رزمندگان ، تاثیر به سزایی در افزایش بصیرت ملت خواهد داشت، گسترش فرهنگ ایثار و فداکاری در هر عصر و زمانی باعث رشد و موفقیت آن ملت است و بنابراین باید برای دستیابی به موفقیت، این فرهنگ را بین مردم و نسل جدید رواج دهیم .

وی اذعان کرد: تکیه بر توان داخلی ، تحریم ها را بی اثر خواهد کرد، اما نگاه به بیرون و امید بستن به بیگانگان، دشمن رابه اهدافش می رساند و تنها چیزی که جنگ اقتصادی دشمن را شکست می دهد، تکیه بر توان داخلی است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 130239

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/130239/هشت-سال-دفاع-مقدس-درس-عبرتی-زورگویان-جهان-تکیه-توان-داخلی-جنگ-اقتصادی-دشمن-شکست-می-دهد

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/