يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ,29 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۱
امام جمعه اهل سنت مسجد زین العابدین شهرستان چابهار:
ایمان و اعتقاد راسخ به خدا؛ رمز پیروزی رزمندگان دفاع مقدس/ مقاومت و همدلی، راه سعادت در برابر مشکلات و دشمن است
 
مولوی عبدالرحمن ترنجزر گفت: رزمندگان دفاع مقدس بزرگترین پشتوانه شان در برابر رژیم خودفروخته بعثی، ایمان و اعتقاد خدایی بود که توانستند با همه کمبود ها و تحریم ها در برابر ماشین بدون ترمز صدا ایستادگی کنند تا کشور ما از گزند دشمن در امان باشد.
به گزارش عصرهامون، مولوی عبدالرحمن ترنجزر؛ امام جمعه اهل سنت مسجد زین العابدین شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: در هرکاری که انسان توکل، امید و اراده اش به لطف و عنایت خداوند رحمان و بزرگ باشد، بدون شک با دست خالی هم می تواند موفق و سربلند باشد و کسی سد راهش نشود.

وی افزود: امروز هم با درس گرفتن از شهدای گرانقدر و رزمندگان دلیر و خستگی ناپذیر، باید با توکل بر خداوند بر مشکلات و دشمنان انقلاب غلبه کنیم و هرگز برای رسیدن به خواسته هایمان جلوی آنها سرخم نکنیم.

مولوی اهل سنت چابهار تصریح کرد: عزت، آبرو و سرافرازی دست پروردگار بی همتا است که به انسانی که برای رسیدن آن از راه صحیح و درست تلاش می کند، عنایت می دهد و شهدای دفاع مقدس کشور ما نمونه آشکار و تاریخی این مسئله هستند.

وی ادامه داد: امروز با مشکلات و تحریم های زیادی روبرو هستیم اما می توانیم با الگوگیری از شهدا و رزمندگان، گوش به فرمان رهبری بودن و توجه به توانمندی های خودمان به پیشرفت و سربلندی دست پیدا کنیم.

مولوی ترنجزر گفت: شهدا راه سعادت را مقاومت در برابر دشمن و مشکلات دیدند و به آن رسیدند، بدون شک ما هم می توانیم با مقاومت در برابر سختی ها، همدلی و هم افزایی بین مردم و مسئولین به راه حلی مناسب برای چالش ها و بحران ها دست پیدا کنیم.

وی خاطر نشان کرد: وظیفه امروز ما به ویژه قشر جوانان حفظ و گسترش فرهنگ شهدا و دفاع مقدس است تا در برابر تهاجمات ضد اسلامی دشمنان در امان باشیم و این مسیر درست زندگی به نسل های بعد هم منتقل شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۲۴۰


ارسال