امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک:

پیروزی در دفاع مقدس ثمره از خود گذشتگی و بصیرت رزمندگان اسلام بود

6 مهر 1399 ساعت 7:49

مولوی دوست محمد درواخ گفت:اراده الهی و باور رزمندگان اسلام به پشتیبانی خداوند باعث شد تا دفاع مقدس به یک دانشگاه تعلیم و تربیت تبدیل شود.


به گزارش عصرهامون؛ مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت و دلاوری رزمندگان اسلام در هشت سال جنگی است که تمام کفر بر علیه انقلاب اسلامی آغاز کردند.

وی افزود: پیام جنگ تحمیلی به تمام بشریت این بود که اسلام همواره در برابر شرک و کفر پیروز است و با هیچ قدرتی نمی شود اسلام را از بین برد.

مولوی درواخ بیان کرد: اراده الهی و باور رزمندگان اسلام به پشتیبانی خداوند باعث شد تا دفاع مقدس به یک دانشگاه تعلیم و تربیت تبدیل شود.

امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک تصریح کرد: یکی از عواملی که دشمن جرات جنگ نظامی با ایران را ندارد ثمره همان دفاع مقدس است چرا که آنها همه عوامل را کنار هم می گذارند و بازهم نمی توانند به پیروزی فکر کنند.

وی با بیان اینکه پیروزی در دفاع مقدس ثمره از خود گذشتگی و بصیرت رزمندگان اسلام بود گفت: همه جوانان باید زندگی نامه شهدا و کتاب دفاع مقدس را مطالعه کنند که امروز نیز در جنگ اقتصادی بتوانیم پیروز میدان باشیم.


انتهای پیام/


کد مطلب: 130242

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/130242/پیروزی-دفاع-مقدس-ثمره-خود-گذشتگی-بصیرت-رزمندگان-اسلام

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/