سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۸
با این وضعیت انصراف می‌دهیم؛
صادق‌زاده: حق ما را خوردند اما مدرکی نداریم/ همه در فدراسیون کشتی برای کمک به استقلال بسیج شده‌اند!
 
مسئول تیم هیات کشتی قائم‌شهر گفت: با این وضعیتی که برای ما بوجود آوردند ترجیح می‌دهیم از حضور در لیگ برتر کشتی انصراف دهیم.
به گزارش عصرهامون، محمد صادق‌زاده مسئول تیم هیات کشتی قائم‌شهر در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا اظهار داشت: همه دست به دست هم داده‌اند تا به تیم کشتی استقلال خدمت کنند. دو کشتی‌گیر تیم ما را به استقلالی‌ها هدیه دادند و حق ما در این بین خورده شد.

صادق‌زاده در این خصوص توضیح داد: نادر حاج‌آقانیا و عباس فروتن پس از اینکه تیم قبلی‌شان یعنی دریاچه ارومیه از حضور در لیگ انصراف داد به تیم ما پیوستند. حتی آنها دو هفته در قائم‌شهر در مجموعه تیم هیات کشتی تمرین داشتند و ما روی این دو کشتی‌گیر حساب کرده بودیم. اما یک دفعه سازمان لیگ اعلام کرد این دو کشتی‌گیر با استقلال قرارداد بسته‌اند.

سرپرست تیم هیات کشتی قائم‌شهر تاکید کرد: در کمیته انضباطی به ما می‌گویند مدارک و قرارداد شما با این دو کشتی‌گیر کجاست؟ ما هم گفتیم ییس سازمان لیگ آنها را پاره کرده است و ما مدرکی نداریم. در حقیقت سازمان لیگ برای خدمت کردن به استقلال این کار را کرده و به نظر می‌رسد همه در فدراسیون کشتی بسیج شده‌اند تا به تیم کشتی استقلال کمک کنند.

صادق‌زاده در پایان گفت: با این وضعیت فایده‌ای ندارد در لیگ شرکت کنیم. وقتی در روز روشن حق ما را می‌خورند انگیزه‌ای برای ما نمی‌ماند. با این شرایط احتمال دارد از حضور در لیگ برتر کشتی انصراف دهیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۲۴۸


ارسال