سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۴
رزمندگان هشت ساله دفاع مقدس مطرح کردند؛
ملت باید پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب باشند/همیشه سرباز و گوش به فرمان رهبرم هستم
 
علی نورزایی رزمنده دفاع مقدس گفت: مردم باید در این برهه حساس زمانی که دشمن همه جوره کشور را تهدید می کند، گوش به فرمان ولایت فقیه باشند و امام و رهبر خویش را تنها نگذارند.
گزارش زاهدنیوز، دفاع مقدس سرشار از ایثارها، از خود گذشتگی ها و جانفشانی های رزمندگان سلحشور است،و این رشادت ها باید به نسل های آینده منتقل شود تا مبادا حقایق دوران دفاع مقدس به دست فراموشی سپرده شود.
همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس به سراغ چند نفر از رزمندگانی رفتیم که سال های جوانی را در جبهه های نبرد با دشمن بعثی گذراندند و از خاک وطن دفاع کردند.

ملت باید پشت ولایت فقیه و انقلاب باشند

رضا نورزایی یکی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس از شهرستان زاهدان است وی درباره چگونگی حضورش در جبهه های نبرد حق علیه باطل، بیان کرد: من جز لشکر 41 ثارالله به فرماندهی شهید بزرگوار سردار شهید سلیمانی بودم و از سال 62 تا سال 64 در جبهه های جنگ در کنار این شهید بزرگوار با دشمن بعثی جنگیدم.

وی افزود: خاطرات تلخ و شیرین زیادی از حضور در دفاع مقدس دارم ،روزی برای اقامه نماز به مسجد رفتیم که خبر دادند ، حاج قاسم به زودی برای نماز می آید همه بچه ها خوشحال و هیجان زده بودند چراکه فرمانده در اکثر اوقات برای عملیات های مختلف به خاک عراق می رفت و رزمندگان کمتر وی را می دیدند و هنگام ورودش همه بچه های گردان شاد و خوشحال گرداگردش می چرخیدند و همچون گلی وی را می بوییدند.

وی خاطرنشان کرد: من داوطلبانه به جبهه رفتم و اگر روزی کشور مجدد به دفاع نیاز داشته باشد با جان و دل به برای دفاع از کشورم می روم چراکه وجود ما از صلابت و پایداری این خاک است.

این رزمنده دفاع مقدس تاکید کرد: مردم باید در این برهه حساس زمانی که دشمن همه جوره کشور را تهدید می کند گوش به فرمان ولایت فقیه باشند و امام و رهبر خویش را تنها نگذارند همان گونه که در هشت سال دفاع مقدس نشان دادند که ملتی بصیر و ولایتمدار هستند اکنون نیز ملت باید پشت ولایت فقیه و انقلاب باشند.


آماده جان فشانی برای وطن و رهبرم هستم

محمد دهمرده یکی دیگر از رزمندگان جنگ تحمیلی نیز در این باره گفت: جانباز شیمیایی دفاع مقدس هستم و در قسمت پدافند هوایی خدمت می کردم.

وی ادامه داد: با وجود همه سختی ها و جراحات جنگ، همیشه برای جان فشانی برای وطن و رهبرم آماده ام و همیشه سرباز و گوش به فرمان رهبرم هستم.

دهمرده اذعان کرد: هشت سال دفاع مقدس سرشار از خاطرات جانفشانی و ازخودگذشتگی رزمندگان اسلام است مردان مردی که در مقابل سختی های جنگ سر خم نکردند و برای حفظ انقلاب و اسلام جان دادند.

اخلاص و ولایتمداری رزمندگان رمز ایستادگی در برابر دشمن بود

علی قهقایی نیز یکی از رزمندگانی است که از شهرستان زاهدان عازم جنگ شده  در این باره گفت: از سال 61تا 63 در جنگ حضور داشتم و خط نگه دار بودم و در تک های منطقه شرکت داشتم.

وی افزود: روحیه اخلاص و ولایتمداری رزمندگان باعث می شد تا با اقتدار مقابل دشمن بعثی ایستادگی کنند در یکی از عملیات ها عراق تک زده و قصد داشت قسمتی از خاک کشور را به تصرف خود درآورد اما به خواست خدا و جانفشانی همرزمان نگذاشتیم آن خط مجدد به دست دشمن بیفتد.

وی تصریح کرد: اگر پیروی از ولایت فقیه و رهبر فرزانه کشور نداشته باشیم انگار هیچ نداریم چراکه زندگی بدون ولایت معنایی ندارد هر لحظه آماده جان فشانی برای رهبر و کشورم هستم و هرگز در این مسیر خسته نخواهم شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۲۶۲


ارسال