دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ,19 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۶
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان:
رزمندگان با همان صداقت و همت دوران جنگ پیش بروند
 
آیت‌الله مصطفی محامی گفت: رزمندگان برای شکر عملی توفیقی که خداوند نصیب‌شان کرده باید با همان صداقت و همت دوران جنگ پیش بروند.
به گزارش عصرهامون، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار با جمعی از رزمندگان، جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: اصل هستی کشور مرهون جهاد و مجاهدت رزمندگان است و عزت، افتخار، امنیت و پیشرفت به برکت از خودگذشتگی شهدا، رزمندگان، آزادگان و ایثارگران حاصل شده که امیدواریم بتوانیم در جهت ادای دین آنها تلاش کنیم.

امام جمعه زاهدان افزود: رشد و تربیت شخصیت‌های بی نظیر در دوران دفاع مقدس که اینگونه حماسه آفرینی کردند و همه هستی خود را بخشیدند تا اصل عزت، افتخار و امنیت ما حفظ شود نعمت بزرگی است و این نعمت بزرگ مستلزم شکرگزاری متناسب با عظمت این نعمت است.

آیت‌الله محامی با تاکید بر لزوم سپاسگزاری از محضر شهدا و رزمندگان و خانواده‌های محترم آنها، ادامه داد: باید هر چه در توان داریم برای تقویت این فرهنگ تلاش کنیم تا راه شهدا همچنان پر رهرو و استوار باشد و مایه خوشحالی شهدا شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان با تاکید بر اینکه کاری که رزمندگان دفاع مقدس انجام دادند توفیقی بود که نصیبشان شد و آنان انتخاب شده بودند و از این جهت باید شکر گذار خداوند باشند، گفت: خداوند در قرآن کریم فرموده یک مسیر نورانی وجود دارد و انسان‌هایی که اهل آن هستند به سمت این مسیر می‌آیند و سرنوشت آنها به شهادت ختم شود.

امام جمعه زاهدان خطاب به جمع حاضر تاکید کرد: شکرگزاری شما باید به صورت گفتاری و عملی باشد به گونه‌ای که احساس پشیمانی نکنید و برای شکر عملی باید با همان صداقت و همت دوران جنگ پیش بروید.

نماینده ولی فقیه در استان خاطر نشان کرد: جنگ همان جنگ است، فرمانده همان فرمانده است و دشمن هم همان دشمن و انتظار این است که رزمنده‌ها هم همان رزمندگان باشند و پای عهد و پیمان خود بایستند و تغییری در آنها حاصل نشود.

وی در پایان گفت: کار فرهنگی و اقتصادی در سیستان‌وبلوچستان از جهات مختلف گسترده است ونیاز است رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نیز در قالب‌های مختلف وارد کار شوند و هر یک گوشه‌ای از کار را به دوش بگیرند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۲۸۴


ارسال