دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ,29 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۲
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
کشف بیش از یک تن مواد افیونی در نیکشهر/ 6 سوداگر مرگ در چنکال پلیس
 
سردار محمد قنبری از کشف یک تن و نود و نه کیلو و شانزده گرم و دستگیری 6 سوداگر مرگ در نیکشهر خبر داد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: روز گذشته در درگیری مسلحانه جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و نیشکهر با اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی، در یکی از محورهای فرعی این شهرستان، مقدار یک تن و  نود و نه کیلو و شانزده گرم انواع مواد مخدر کشف شد.

وی ادامه داد: این موادد شامل یک تن و هفت کیلو و پانصد و شانزده گرم تریاک، 41 کیلو و یکصد گرم شیشه و 50 کیلو و  چهارصد گرم هروئین بود.

قنبری اضافه کرد: در این عملیات موفق و مقتدرانه علاوه بر توقیف 6 دستگاه خودروی پژو 405 و پراید، 6 نفر از قاچاقچیان شناسایی و دستگیر شدند.

رهایی گروگان 19 ساله خاشی

وی اضافه کرد: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خاش استان سیستان و بلوچستان جوانی 19 ساله خاشی که در شهریور ماه سال جاری توسط سرنشینان یک دستگاه پژو پارس و یک دستگاه سواری زانتیا در یکی از محلات شهر خاش گروگان گرفته شده بود، پس از یک ماه اسارت از چنگال آدم ربایان رها و صحیح سالم به آغوش خانواده بازگشت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: عاملان این آدم ربایی قصد داشتند در قبال آزاد سازی این جوان مبلغ 5 میلیارد ریال از خانواده او اخاذی کنند که با تلاش پلیس به خواسته خود نرسیدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۲۸۸


ارسال