دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ,19 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۱
رقابتی متفاوت؛
برگزاری اولین مسابقه انیمیشن سازی با دیدگاه حراستی در سیستان و بلوچستان
 
اولین مسابقه انیمیشن سازی با دیدگاه حراستی در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
به گزارش عصرهامون  این مسابقه از سوی موسسه آموزش حامی با همکاری حراست کل سیستان و بلوچستان بین کلیه کارکنان دستگاه های اجرایی اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی و دانشجویان دانشگاه های استان اجرایی می شود.

تخلیه تلفنی، روش ها و شگردهای جاسوسی، جنگ نرم، تهدیدها و آسیب پذیری خانواده و لزوم اطلاع رسانی را از مهم ترین محورهای این مسابقه است که موضوع تخلیه تلفنی با رویکرد اصول حفاظت کلام در مکالمات تلفنی و مقابله با تخلیه تلفنی، روش ها و شگردهای جاسوسی با محور سرویس های اطلاعاتی بیگانه برای جلب همکاری از نیروهای اداری مدنظر است.

مسابقه جنگ نرم با محور تهدیدات نرم دشمن در ابعاد فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی علیه انقلاب اسلامی، محور تهدیدها و آسیب پذیری خانواده با رویکرد تاثیر فضای مجازی بر بنیان خانواده، لزوم اطلاع رسانی هم در بخش اخبار و اتفاقات مشکوک با حراست ادارات و تماس با ستاد خبری اداره کل اطلاعات 113 برگزار می شود.

آثار در دو نسخه بدون نام برای ارسال به داوران و دارای نام به منظور تحویل به دبیرخانه مسابقه تهیه، ابتدای کلیپ نام اثر و عبارت به سفارش حراست کل سیستان و بلوچستان و در انتهای اثر نام دست اندرکاران قید شود.

مدت هر اثر می تواند 20 ثانیه تا 2 دقیقه باشد، قالب آثار ارسالی MP4 باشد و در کلیه آثار حداقل یکی از شخصیت ها دارای پوشش محلی سیستان و بلوچستان باشند و در برخی از شخصیت های هر اثر از زبان بلوچی و گویش سیستانی استفاده و کلیه آثار باید از طریق حراست هر دستگاه به دبیرخانه مسابقه ارسال شود.

رویکرد حراستی و اطلاعاتی آثار حائز اهمیت بوده و آخرین مهلت ارسال آثار 3 آبان ماه امسال است و بررسی آثار چهارم تا هشتم همان ماه انجام و نتایج داوری هم دهم اعلام می شود.

مراسم تجلیل از برگزیدگان این مسابقه با حضور کلیه  شرکت کنندگان و معرفی نفرات برتر 12 آبان ماه مصادف با ولادت حضرت رسول اکرم (ص) برگزار و به کلیه شرکت کنندگان در مسابقه گواهی شرکت اعطا و به 6 اثر برتر جوایزی نفیس به همراه لوح تقدیر اهدا می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۳۰۱


ارسال