دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ,19 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۳
آتش زیر خاکستر زبانه کشید؛
استقلال در گرداب حاشیه/ از درگیری در فرودگاه تا فضای مجازی
 
بعد از ناکامی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، اردوی این تیم آبستن حاشیه های متفاوتی بود؛ حاشیه هایی که ممکن است این تیم را به گرداب حاشیه بکشاند.
به گزارش عصرهامون به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناکامی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به اندازه ای تلخ بود که خیلی زود تبعات خود را در بدنه تیم نشان داد. آبی ها که به هیچ عنوان انتظار شکست برابر پاختاکور بعد از نمایش درخشان مقابل الاهلی را نداشتند، ساعات پرتنش و بحرانی را سپری کردند که دامنه تنش ها حتی به تهران و فرودگاه نیز کشیده شد.

کاروان آبی پوشان در حالی دوحه را به مقصد تهران ترک کردند که در کاروان بازگشت آبی ها 4 ستاره کلیدی این تیم حضور نداشتند. شیخ دیاباته، هروه ملیچ، علی کریمی و روزبه چشمی ۴ بازیکنی هستند که امشب با آبی پوشان به تهران باز نمی‌گردند.

دیاباته و ملیچ راهی فرانسه و کرواسی شده و علی کریمی و روزبه هم به سفر شخصی رفتند. سفری که گفته می شود برای مذاکره با تیم های خارجی و بررسی پیشنهادات رسیده است.

درگیری ها اما از همان فرودگاه دوحه شروع شد. ماجرای اول به درگیری و دعوای یک هافبک و یک مدافع با یکی از اعضای گروه ماساژ آبی پوشان در فرودگاه دوحه باز می گردد که ریز جزییات دلایل این درگیری حتی به گوش مدیرعامل استقلال هم می رسد.

ظاهرا ماجرا به شکلی بوده که صحنه های خوبی در فرودگاه قطر شکل نگرفته است و تیم استقلال با همین شرایط به تهران بازگشت.

از طرفی حواشی پایان ناپذیر همچنان ادامه داشت تا جایی که در فرودگاه امام خمینی(ره) جروبحثی بین یکی از بازیکنان تیم با یکی از اعضای گروه پزشکی استقلال شکل گرفته است. دلیل درگیری تکذیب مصدومیت بازیکن توسط عضو کادرپزشکی بوده که همین موضوع ناراحتی بازیکن فوق را در پی داشته است.

این درگیری ها البته مسبوق به سابقه است. چندی پیش بود که در یکی از سفرهای داخلی و بعد از ناکامی در جام حذفی در بازگشت به تهران نیز چند تن از بازیکنان استقلال نظیر فرشید اسماعیلی با هواداران عصبانی و خشمگین آبی ها در فردوگاه مهرآباد درگیر شدند و کار به یقه گیری و زد و خورد فیزیکی و الفاظ رکیک کشید. اتفاقی که البته باشگاه استقلال ترجیح داد آن را نادیده بگیرد.

ماجراهای فرودگاه دوحه و تهران به فضای مجازی نیز رسید. بعد از پایان قضایا هم ظاهرا بازیکنان بودند که فقط می خواستند فرودگاه را ترک کرده و به نوعی با استوری ها و پست هایشان به مربیان تیم کنایه بزنند زیرا ارسلان مطهری در اولین اقدام بعد از رسیدن تیم به تهران علیه مجید نامجومطلق و صالح مصطفوی موضع گیری کرد. اتفاقی که باید ریشه آن را در قطر و تعویض در بازی آخر برابر پاختاکور جستجو کرد.

یکی از مدافعان جنجالی این تیم نیز با هواداران ناراحت استقلال در فضای مجازی درگیر شده و با الفاظ 18+ معترضان را خطاب قرار داد تا درگیری های استقلال به فضای مجازی نیز کشیده شود.

با توجه به اتفاقات اخیر به نظر می رسد آتش این تنش و حاشیه به این زودی ها فروکش نخواهد کرد و باید منتظر تبعات آن باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۳۰۲


ارسال