دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ,19 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رقابت گروه «الف» لیگ برتر کشتی فرنگی را با وجود سه تیم خوزستانی می‌توان جدالی استانی تلقی کرد.
به گزارش عصرهامون به نقل از خبرگزاری تسنیم، بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی جام یادگار امام (ره) از صبح فردا (سه شنبه) با برگزاری رقابت‌های گروه «الف» کشتی فرنگی در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز خواهد شد.

طبق برنامه صبح و بعد از ظهر فردا و پس فردا (8 و 9 مهر) تیم‌های فولاد اکسین خوزستان، هیئت کشتی سیرجان، رعد پدافند ارتش، آریو برزن بهبهان و سیناصنعت ایذه رقابت‌های دور رفت مسابقات را به صورت متمرکز برابر هم برگزار خواهند کرد.

لیگ فرنگی امسال 4 تیم خوزستانی در خود دارد که سه تیم از آن در گروه «الف» حضور دارند بنابراین رقابت در این گروه را می‌شود رقابت استانی تلقی کرد. خصوصا اینکه سینا صنعت یکی از مدعیان اصلی سال‌های گذشته این رقابت‌ها بوده و عنوان نایب قهرمانی را در کارنامه دارد و فولاد اکسین نیز کشتی گیران خوبی را به خدمت گرفته که هر دو تیم دقیقه نود حضورشان در لیگ مسجل شد.

دور رفت گروه «الف» لیگ کشتی آزاد هم البته طی دو روز پنجشنبه و جمعه در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار می‌شود. نکته جالب توجه در این بین، تغییر 70 درصدی این گروه در دقیقه نود است.

تا پیش از این تیم‌های استقلال تهران، دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری بجنورد در این گروه حضور داشتند که حالا این گروه 4 تیمی شده و مقاومت خراسان رضوی و شهدای زنجان که رئیس سازمان لیگ روز شنبه از حضورشان در لیگ و جایگزینی با تیم‌هایی که قصد انصراف دارند خبر داد، به این گروه اضافه شده‌اند.

شهرداری بجنورد هم روز شنبه انصرافش از لیگ برتر را اعلام کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۳۰۳


ارسال