دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ,19 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۵
نماینده ولی فقیه در سیستان‌و بلوچستان عنوان کرد؛
رزمندگان با همان صداقت و همت دوران جنگ پیش بروند
 
حجت الاسلام والسلمین محامی گفت: رزمندگان برای شکر عملی توفیقی که خداوند نصیب‌شان کرده باید با همان صداقت و همت دوران جنگ پیش بروند.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، حجت الاسلام والسلمین مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان‌ و بلوچستان در دیدار با جمعی از رزمندگان، جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: اصل هستی کشور مرهون جهاد و مجاهدت رزمندگان است و عزت، افتخار، امنیت و پیشرفت به برکت از خودگذشتگی شهدا، رزمندگان، آزادگان و ایثارگران حاصل شده که امیدواریم بتوانیم در جهت ادای دین آنها تلاش کنیم.

وی افزود: رشد و تربیت شخصیت‌های بی نظیر در دوران دفاع مقدس که اینگونه حماسه آفرینی کردند و همه هستی خود را بخشیدند تا اصل عزت، افتخار و امنیت ما حفظ شود نعمت بزرگی است و این نعمت بزرگ مستلزم شکرگزاری متناسب با عظمت این نعمت است.

وی با تاکید بر لزوم سپاسگزاری از محضر شهدا و رزمندگان و خانواده‌های محترم آنها، خاطرنشان کرد: ما باید هر چه در توان داریم برای تقویت این فرهنگ تلاش کنیم تا راه شهدا همچنان پر رهرو و استوار باشد و مایه خوشحالی شهدا شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان با بیان اینکه، کاری که رزمندگان دفاع مقدس انجام دادند توفیقی بود که نصیبشان شد و آنان انتخاب شده بودند و از این جهت باید شکر گذار خداوند باشند، اذعان کرد: خداوند در قرآن کریم فرموده یک مسیر نورانی وجود دارد و انسان‌هایی که اهل آن هستند به سمت این مسیر می‌آیند و سرنوشت آنها به شهادت ختم شود، شکرگزاری شما باید به صورت گفتاری و عملی باشد به گونه‌ای که احساس پشیمانی نکنید و برای شکر عملی باید با همان صداقت و همت دوران جنگ پیش بروید.


نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: جنگ همان جنگ است، فرمانده همان فرمانده است و دشمن هم همان دشمن و انتظار این است که رزمنده‌ها هم همان رزمندگان باشند و پای عهد و پیمان خود بایستند و تغییری در آنها حاصل نشود،  کار فرهنگی و اقتصادی در سیستان‌ و بلوچستان از جهات مختلف گسترده است و نیاز است رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نیز در قالب‌های مختلف وارد کار شوند و هر یک گوشه‌ای از کار را به دوش بگیرند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۳۰۸


ارسال